Результатов поиска: 20

Вернуться к листу благодарностей

Re: Короткі історії

Valvic, велика похвала за "Короткі історії!!!"
За їх допомогою я знову потрапив до нашого щасливого часу - ДИТИНСТВА!
...Звичайно, в моєму розумінні, більше авторських "видумок" стосується 2012 року , але за кожним літературним персонажем, згаданим автором , в моїй памяті прявляється багато цікавого та приємного.
...Які були Великі Майстри - дід Вихтір і Микола Семенович !!!
...Яка була дружба двох Вітей і Вані !!!
...Як , неодноразово, уміло використовувала свою "миротворчу" місію Ліда, сестра Васі!!!
А Вася? ...Вася був і є хороша людина, але ж ...розбишака, що тут поробиш!...
KlusAN
19 сен 2014, 07:55
 
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ СВЯТО - 2014

Я вдячний А. Євтушенко за те, що він виконав на цьому єтапі нашу домову і повідомив нам як вілбувається свято в с. Саї. Хочу внести уточнення, що чествування Т.Г. Шевченка ( Шевченсківське свято) відбувається в маштабі району, а Саї, являється базовим селом в якому відзначають це районне свято. Стосовно дня села Саї, то дійсно в останню неділлю серпня такий захід одночасно з районним Шевченківським святом, проводиться місцевою сільською радою. Активну участь в цьогорічних святах прийняли учні місцевої школи. Від всих земляків висловим свою вдячність всім учасникам святкового концерту і особливо нашим саївським школярам. Саївчан і всіх земляків зі святами, які тривають і до цього часу.
KlusAN
31 авг 2014, 17:40
 
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Короткі історії

...Що стосується моїх повідомлень , то нікого і нічого придуманого немає. Вася був і єсть . В моєму розумінні він ніяк не поміняв своїх поглядів до цього часу.Стосовно конкретики, думаю, що це право залишається за автором " Коротких історій", а для любого карпців"янина всі персоналі відомі.
KlusAN
20 сен 2014, 19:58
 
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Короткі історії

Ще раз про сусіда Васю.
...Зібралося один раз багато малишні і вирішили провчити Васю за його "недбале ставлення" до молодшого покоління.
...Крім двох Вітюх, до колективу "правдолюбців" добавилося два Чуда (Толя і Коля) , а до Вані - добавився ще один - Карпець Ваня Дмитрович.
...Місце дійства-"баталії" - гора під дворищем Овсієнків( дв.8).
...Вася знав як вести боротьбу з такою багаточисленною ватагою. Він , звичайно , вибрав наймолодшого "месника" (Ваню Дмитровича). Взяв його за " шкірку" і з зичним вигуком: "А... і Митро тут!!!", підняв в повітря Ваню наймолодшого і швиргонув його з гори.
...Ніхто із "шукачів" правди - "малолітніх месників", не очікував такого розвитку подій. Всі кинулися в " розсипну", тому що ніхто не хотів бути наступною "грушею", викинутою в ярок.
Як висновок: - до подібних дій потрібно готуватися ретельно і відповідально. ...Ну, це вже потім ми враховували...
KlusAN
19 сен 2014, 15:08
 
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Короткі історії

В сказке "Покупались"... насчет:
...рев моей Аленушки:" Папочка!!! я больше не буду!!! ... ты только не дерись крапивой!". Я как-то сник, а моя женушка аж обалдела от этой фразы и таким "волком" на меня посмотрела!!! ...ужас!. .
...Пожалуйста, насчет вот этого "волчьего взгляда" - ...поподробнее
Надежда
28 сен 2014, 18:31
 
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: №65*. КОВТУН Володимир Савович

СКОРБИМ!
1 ноября 2014 года умер наш младший брат Володя.... Похоронили Володю 2 ноября на Саивском кладбище возле брата Вани. Судьба, к сожалению, не была благосклонной к нашему Вовке...
Мы знаем Бог тебя забрал,
За то, что был душою светел,
Что б в этом мире больше не страдал
И свой покой на небесах ты встретил!

Пусть земля тебе будет пухом и вечная память…
natali
03 ноя 2014, 20:42
 
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: №65*. КОВТУН Володимир Савович

Фотомиттєвості:
...Сімейство КОВТУНА Володимира Савовича
[tr=text-align:center;][td=border:1px solid #cccccc;] http://images-8.moifoto.org/big/1/719/5549875pnk.jpg?1415819811 [/td][td=border:1px solid #cccccc;] http://images-8.moifoto.org/big/1/719/5549876her.jpg?1415819855 [/td][/tr]
[tr=text-align:center;][td=border:1px solid #cccccc;] http://images-8.moifoto.org/big/1/719/5549877juj.jpg?1415819878 [/td][td=border:1px solid #cccccc;] http://images-8.moifoto.org/big/1/719/5549878nbf.jpg?1415819895 [/td][td=border:1px solid #cccccc;] http://images-8.moifoto.org/big/1/719/5549879kul.jpg?1415819915 [/td][/tr]
Фото 1 - Три сестри Світлана Наташа Ліда, орієнт. 1973 - 1974 р.р.;
Фото 2 Це була якась гулянка у моїх батьків, коли б не рік з дня народження нашого Вані, то майже всі куми, крім Бобків.
1-й ряд: батьки Клюса Анатолія Мколайовича: Клюс Микола Андрійович, Клюс Ніна Матвіївна
В центрі:
Мої батьки: Ковтун Ольга Іванівна, Ковтун Володимир Савович, перед батьком: кума наших батьків, дружина Якова Тарасовича, Шульга Надія Яківна, а біля неї - я, мені – років 6-7.
Останній ряд:
Карпець Катерина, її чоловік: Карпець Віктор Федотович, Шульга Яків Тарасович, Плут Іван Федотович і його дружина: Плут Надія Григорівна, Бобко Григорій Федорович і його дружина Бобко Онисія Остапівна
Фото 3 На весільному фото- мої батьки, 1958 рік;
Фото 4 Моя мама, моя бабуся Марфа 1958 рік
Фото 5 Ковтун Наталка Савівна, моя тітка
natali
12 ноя 2014, 21:22
 
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Картосхема хутора КАРПЦІ

Минулої суботи - 6 грудня - довелося приємне сувмістити з корисним. Справа в тім, що зовсім недавно в нашому хуторі проживає разом з Олексієм Костовичем Валюхом його колишня, а на даний час і теперішня дружина - Антоніна Володимирівна. Ця літня жіночка приїхала у Карпці восени з Маріуполя. Її син, Володимир, який і на даний час проживає в згаданому місті, зателефонувавши мені, попросивши відвідати і батька, і матір. Як тепер модно сказали б - зробити моніторинг ситуації. Тобто - реально дати оцінку ситуації проживання двох літніх людей нашого хутора. То ж об 11.оо я був вже на автовокзалі і ще через 48 хвилин - в селі Саях, скориставшись маршрутом проїзду "Липова Долина - Суми". Зайшов до свого брата Леоніда, який спочатку погоджувався разом відвідати малу нашу Батьківщину, та потім згадав, що обіцяв допомогти в заготовці дров одному з жителів Саїв.
То ж мимо кладовища, зайшовши ще й до могилок моєї рідні, мій шлях проліг наїздженим шляхом повз колишній хутір Вікторове, що у нас неінакше як Вихторенки і не називалося. Йдучи неквапливо, морозу в -7 навіть не відчувалося, а ось вітерець старався нагадувати, що перший місяць зими - все ж таки не літо! Час, який виьтратився на мандри, летів непомітно, адже згадувалося багато чого, що повязувало мене з цим шляхом. В основному ж, звісно, шкільною порою життя. По дорозі так і не зустрів жодної людини, але чутно було гуркіт бензопил і в Вихторенках, і навіть в Нестеренках. Що ж поробиш - люди готуються зимувати і далі...
Мимо колишніх ферм прошовся до "Бригаднього" ставу... Тиша казкової зими панувала і там. Піднявся на гору, де в теперішній час, святкуючи день Карпців, проводиться турнір з міні-футболу. Тиша тишою, але сліди людської присутності були помітними. Пізніше мені сказали, що це листоноша - Микола Ткаченко, інколи на своєму авто, а в більшості "одинадцятим маршрутом", тобто - своїми ногами, долає відстань до односельців з поштарською сумкою...
... Зустріч за призначенням виявилася радісною для усіх нас.Стареньких я не бачив з літа, а вони мене впізнали без вагань. Спілкуватися можна було не одну годину, але ж ще потрібно було встигати і на мікроавтобус зворотнього маршруту - в 17.20. Помітив, що у стариків те ж побажання, що і у нашого покоління - НЕХАЙ СКОРІШЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ЦЕ ЗАХІТТЯ ВІЙНИ !!! Та Антоніна Володимирівна "бідкалася" і про те, що в хуторі дуже велика мода на "дружбу з Зеленем Змієм". Проблема з заготовкою дровець, питаннями господарства, коли і кізка, і поросятко, і курочки - це не так вже і складно, а от.... "пють, окаянну... пють..." На що господар реагував однозначно: "А хто ж її не пє?"
В зворотньому напрямі "забіг" і до Вовк Надії Андріїни. Вона саме годувала собачку. Візит склав декілька хвилин, адже все потрібно було врахувати з поверненнм в Липову Долину. Пощастило побачитися на відстані і з Валюхом Віктором Васильовичем, який чемчикував в напрямку "Мочарки".
...Дорога мого зворотнього напрямку пролягла знову по старому маршруту. За пів дня змін навіть в красі цього зимового дня я не помітив. Та ж зимова казка, яка прикрашалася палітрою споминів дитинства дала усі підстави стверджувати, що я побував ДОМА. А як відомо, саме в цьому місці НАЙКРАЩЕ, де б ти не був, що б ти не бачив !!!
KlusNN
07 дек 2014, 13:58
 
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Сельчани х.КАРПЦІ (орієнт. 1925 р.)

Уважаемая Ганна Петровна!
Хочу сообщить, что мне известно по " возникновению" и жильцах землянки(дв,71).
Она построена в середине 40-х годов прошлого столетия Валюхом Иваном Кондратьевичем. Он родился во дв.48, он же родной брат деда нашего Валвика - Семёна Кондратьевича(ДВ.42). Валюх Ив. К. вместе с женой и дочерью- Галиной были первыми жильцами. Достоверно известно, что Иван Кондратьевич ушёл из жизни проживая в землянке и покоиться на кладовище дв.71. О его жене сведений ПОКА нет, а вот дочка- Галина, после Карпцов проживала в нашей Василёвке.
После освобождения Карпцов от немцев, в нашем селе появилась жена погибшего в ВОВ лётчика- Дмитриева Нина Федоровна с дочерью - Лидою. Вначале они проживали в землянке (это может быть осень 1943г. по весну 1946г.) Потом эта семья переселилась в дв,43, а позднее выехала за пределы нашей Малой Родины.
После т. Нины в землянку заселилось семейство Валюха Якима Даниловича ( при необходимости смотри сообщения по дв.дв.30,71) им же" всем миром" строили топтанку.
Что касается дома, который был справа дома 76. Дом был и его продал на снос хозяин.Дом был разобран и вывезен за пределы села.
История хранит ещё много тайн. Всё,что будет "добыто" из любых источников обязательно станет достоверной информацией для форумчан,
KlusAN
13 дек 2014, 23:21
 
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Семь чудес света

Что касается чуда-бинокля, то ПОКА хотелось бы остановится на трёх моментах.
1. Откуда взялся этот бинокль? Бинокль был подарен уволенным в запас Отличником Военно-морского флота Капцем Михаилом Омеляновичем(дв.3),который благополучно его "стырил" на своём родном корабле перед увольнением в запас.
2.Ещё в те далёкие времена зарождалося желание у чуда- Толи и чуда -Вити, как пишет автор стать "красными командирами". А без бинокля командиром стать никик нельзя.
3.В моей армейской жизни БИНОКЛЬ сыграл очень важную роль. Но об этом напишу в следующих сообщениях.
KlusAN
13 дек 2014, 21:22
 
Перейти в форум
Перейти в тему

Щастя Вам, мої Карпці !

Щастя Вам, мої Карпці!
Місяць миє на "Мочарці"
Свої ноги край води ,
Забруднив їх не на танцях -
Все ходив туди - сюди .

Пересиливши хмаринку
Освітив він Валюхи,
Посміхнувшись на хвилинку,
Щастя побажав з гори !

Не минув куток Клюсівський
І туди він встиг, дружок ,
Ось поглянь, як він усівся
На ту хмарку, як в візок !

І в Карпцівський край заглянув,
Щільну хмару відштовхнув ,
Все розмірено, за планом ,
Був він там, й сюди прибув !

То ж і справді - притомився ,
Скільки ж справ в тебе було ...
А як схочеш - так умийся
З ніг прудких і де чоло !!!
===
Клюс М.М.
KlusNN
06 янв 2015, 18:27
 
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Шаповалов Григорий Павлович

А еще Григорий Павлович был инициатором первых КВН-ов в наших параллельных классах! Он не только составлял программу и подбирал задания для конкурсных заданий, а и был одним из ведущих! И его образное напоминание участникам веселых и интелектуальных состязаний, что время истекло, демонстрировалось таким образом: в одной руке Григорий Павлович держал ручные часы, а в другой - пустой стакан! Первоначально никто не мог догадаться, что бы это значило, если бы Григорий Павлович самолично не озвучил свои жесты голосом Левитана: "ВРЕМЯ И СТЕКЛО: ваше время истекло!" Было это, кажеться, в 1974 году.
Вспоминается еще один эпизод. Раскрывая необходимость и значение своего предмета, т.е. математики в жизни людей, в том числе и тех, кто жил и работал рядом с нами, приводил практический пример. Как однажды, за помощью к Григорию Павловичу обратился местный тракторист: "Есть подозрение, что меня обманывает учетчик! Пахал, пахал, а площадь вспаханной земли записана маловата. Если бы это был квадрат и прямоугольник, я бы посчитал! А так: с одной стороны - длина поля одна, с другой стороны - другая, да и ширина не одинаковая, никак у меня не получается вычислить площадь. Помогите!" А далее следовало обоснованное объяснение Григория Павловича, как вычислить площадь, когда она в форме трапеции, треугольника, ромба!
...Не знаю, кто как, а я эти уроки помню до сих пор!
natali
18 янв 2015, 18:14
 
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Картосхема хутора КАРПЦІ

Прийшов час внести уточнення в дані таблиці "Карпці нинішні"( станом на 20.11.2015р).
1. По вул. Карпцівська:
а)№2. Син Ткаченка М. О.вибув в с. Саї.
б)№5.Жителі вибули в с. Саї.
В) №13.До Кревсун Г. Ів. прибула онука - Аліна.
г)№14. До Фрунта В.М. прибули з с. Синівка дочка і онука.
д) На даній вулиці(дв.69 по картосхемі Карпці) став проживать Фрунт Євгеній Володимирович.
2. По вул. Матері- героїні Валюх:
а)№4. Валюх михайло Данилович- помер.
б)№5. Валюх Олексій Гр.- помер. Одарка Іванівна вибула в с. Підставки.
в) №7.До Валюха Олексія Костовича прибула дружина- Валюх Антоніна Володимирівна.
Основні висновки: Людей-29 + 14= 43. Дворищ-15+9=24. Вулиць-2.
KlusAN
20 ноя 2015, 22:02
 
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Конгресс- 2017

22 квітня 2017 року , в рамках заходів, присвячених КОНГРЕСУ-2017 (щорічному зібранню односельчан) було проведено турнір з міні-футболу "Кубок Карпців" .
В турнірі брали участь чотири команди . В результаті напружених змагань переможцем стала команда "прізвище Карпець" , друге місце досталося команді під назвою "різні прізвища" . Третя сходинка закріпилася за командою "прізвище Валюх" . Четверте місце зайняла команда хутора Нестеренки .
[tr=text-align:center;][td=border:1px solid #cccccc;]
https://lh3.googleusercontent.com/ix74tHBEf71QF_FZD7iIeOKMBXZp7OKxp5YMtT3oPLYSFrvlQi4Yw0KEMkFc4cAfn9U43LsS8iVq3xdXgzrlHIg7VUz3wxcGRdH1pjnd7YlkywhqVC-NjwDs4rodyzIWL3we7KIS4kvCrZD6dwRJg03kF0Mhu2KbXooSkPM_Bh-77XKgvsmLraFjNeXuWdiPXZRYa8v0Z4vfCv03i9DD-3dgl_qYXVAmPCqBKRhHKpIIbb06qcOoJItBFKkBRdw0ZJRPV66HzZGww8bEiSpW7VgXc8YUYKlxvAZvCBI90HKAL5SEKD5Fuvpc60SKwQ3LXTE4oi4Lqs96lh0i94hSkwMbI4jyOaNWC83dRbRrfheKGaTm4n5Dicup2BlkmkWPD3Kd9JeYKyjijx-OvuTV4LzpTZaJTtf9DtqZBUlrH_JhApEerC6fTbOIhvAq45UK8G4ikhzosha7E8k9CEgRCmf6dVz7LmfV9apYyrRr_jnBU_XHndyk6EQWFlmzL5Y4h_8twaotmsuhzMG7x31wiA88Vq2u8RZ8iBamCAJhicwvGwplrkPyXMs5WdKVDgSkNEHzkNihyXGsxakobDsy2GCZdSCuE-q_iBWTs4Lxh8dMZp590yBi=w1277-h950-no
[/td][td=border:1px solid #cccccc;]
https://lh3.googleusercontent.com/HobQEDngr4RSkROoHMrmxTXBN3QUQUByw0KnjKoPDyZ4PzxAAFe3450Lt4zphKPP-kboTAZOc4FUok2k9yr35IJkzRYb7pKCez7PAbZGTn9ps3JhbLZ5C4qSzw1thOFs0lKNnKaJerV_SN1O9mC7jITdM7-blKBu49a_b4PbFwNYf6WkYb71OqEzj_Ri11eGf4xvmCQS4UpYLdb8uNPK-0QTrqX6a9rXN2dexUJgJHD-YqKDs1h6q3yotPkQWVg8UR-_jtuU5OoHe8pjpzI92CqhR2WW18e0B1eNhP5ZilQy9rAkKDlX3w60aqhWRzfdspAlLcIr9rQW5_PWrNqcwNocba4I0FmeJLgmSISKLyBB7tlUl2NHENYdmkRkarycbhLV13BsOUo8NA3xzwFfNTvp8C7pmOUMMOlhnjlKTfg4e38q_hoeRC_la4oVvu7kU0hyFRsIu-MMYGacuA4A86FBtp3Vt83v050kubEiqgAt07WvQa05WHx7WeQqzMzShUZDFxARe7EbXdz5kW_KPdp-3oG0PlkY0pVzR1NLtrSeUVUirOn5bDiOnEeScjHf5a0WPnvDk_tlc6Xkc0DIwdk_lHVwL4sYRTHFg9qNLd5FX8OShHvN=w1302-h951-no
[/td][td=border:1px solid #cccccc;]
https://lh3.googleusercontent.com/OuWI7qWFawnQdHVOWMG71xRB9falZKRV2DiwbTjatZ9Wmng2cHnVPc7NyuVvzjsnjPKNiM82GdXiEdu5xvtHuuXZw8bGE6AETckk6LH07bVvRU1_5DqX-z1AKUB28L6qhbDzsSSfZB9pK6qmwAKKIXRrF-hK4ZXFA9cBK79fltjNsDW25_m_AfhK7zjLBPomXYNXuPAb5rF8MQxN4TIBSuPfN_eOwV4xl-f3o80U9xGtTQP0IDnCJBm7f8H0giKhQgcEEEiNIoBFhTbbanHLUNOyQ8h2YKhubhmKLukE-a8UmXnx21srH44FhlrlFJs6d6C3PrUASyN22P4KcqgwtjI_LRORMdVS74ve1whMbnq2W0U11bn42enVSGCHvNKUVEeCSd6fBjHKTHWj1lcirVbZ8f88kdZpRNwihYFeMhZ12XEGmyQwWrDTN9qeff-046n5CqL3SLcXL-_yQtYR9qxi_qfplyOMt1xJls6mXNYPHOihfClNne7sV1IpSXNAapa-aalOcd6Cm1amca0dDIxpnN9Zu6QZbCPN67QqASrdHZ6KBC1ct5s-QZUAekvULwVaGp8xKWsHn_IStkmzO4nJafu8Qwbf0kFBGapxvdL9NfFI4JJu=w1264-h950-no
[/td][td=border:1px solid #cccccc;]
https://lh3.googleusercontent.com/Dm-uI5kwlcEL2e3E6FJpi9xbtRf0K6rGl2rIdQppFKWx9ol3pYzZtGxoyCkQ2xxiSKOFGMW7VB53yclmh8EllQLkBlTqZEeIQJuM5LFIj2iGUGnAp1TpW43iR3poXBH_JyRaroTgR5p_ViSnz3D34rA-x-teRgl9J3WqfjFrJksmaOagUoFezMHZUg41jomCvaoihirBdB79i1U-amorjMx2APEv5JJXEH4xoYuHIAW47qgW7utiXYlVveYE93C9jZXFksbHP6ixGWI8U1j9se89d8qlEJU2YITT6rdllWT4aLfBrY6VKSj2hBfNfR4XfSUIOwwgw4h6ZPub2u37smZFop5Hb1JTIMlIyUXMWjMUAwK5Uq2YaQiqz7vcWrWMoWXbkD2peIi2JAY1ZH-saCuIDNdpk6DuvIG8L-f1tcOJtFpcXRArP7XUWZDh_JG4KuXUwlg2P9HhxJNH6eBL9Pwe8gcxlAeHHtu6OOsIQ6PqwKlO8J5gC3tjRdvVhOx1ewNX4rC3HkDJmZy__17TEXCgiE7JXC9qMy66TPIeayDSf9rzcnWfSyLiCfDcO8sxE-sn0t4LzrYF6pi7B5uEEVWiHzvI09HN4G1Y3hfPmktrCzgt_RXN=w1208-h950-no
[/td][/tr]
Фото4. Команди учасники турніру з міні-футболу:"Кубок Карпців".
Фото5.Наймолодший учасник турніру- Арсеній Карпець №20(7років).
Фото6. За участь в турнірі нагороджена Єліна Шевченко (команда"різних прізвищ").Грамоту вручає найстарший учасник турніру Крупський Ів.А.(59 років).
Фото7. Команда "прізвища Валюх".
KlusAN
23 апр 2017, 19:14
 
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Конгресс- 2017

23 квітня 2017 року на подвір"ї КАРПЕЦЬ Тетяни Миколаївни (дв.№3 /по картосхемі/) відбулася чергова- ДЕВ"ЯТА за відліком зустріч хуторян (т.зв. КОНГРЕС-2017) .
Було присутньо біля трьох десятків односельчан , в тому числі з м . Василькова, Київської обл.- Валюх В.М. з сином Максимом; з м. Апрелівка, Московська обл.(Россія)- ВащенкоВ.М. з дружиною Людмилою; Жителі м. Суми - Валюх Ів.М. з дружиною Валею; Хіра(Ващенко) В.М.; Ващенко В.М.
Крім того були присутні односельці з Липової Долини, Русанівки, Саїв і звичайно з Карпців, Валюхів, Клюсів, Яригів .
Все пройшло за звичним сценарієм. Всі висловили надію, що такі зустрічі потрібні і вони повинні продовжуватися в майбутньому .
[tr=text-align:center;][td=border:1px solid #cccccc;]
https://lh3.googleusercontent.com/wBLQO4yfEFXsYMIYe_QiuHpZeIFN2jJRGMFpnjzaLMBlMp4dABGrA09YQm-fBJU1bV0O04hXnI1w4xomJxA710rz6upHDHH9bpJcvaBeopMNFQh3fmXKM8EHHBrm-zu8znSJ8PPjxXn1VKqGWvz4NRtMkPengHHVcIjVu5puIJ0PhVSfEf3FBmnb7sMW4w9AquBGFLGsevAp5trsbN88Itb2JMeeTJFKZPZD3BStSyIG0KS56-sJx0QpywM8LY1RqmVl3uQKZEGrsyW9Tkf3Xbqo_mUF5qQnlqfhgEZVaFH9nRPwY1z__a7F5IuvluBae8aPoiPcHoSmYhgFyYwDTG5dSvGOJc0MzvgkFGaqq0JltHWRgKICbuPERtE7vTGajIAtc0W2sMrHyC9Mvuf5IaCpUC69W1ObzKWBWy2OtdgC8yEPXKgv9dwAcU5QM8EbuyWUpNMb9ryT6EyZckqSLyGyEoh2z6EQvmWcO5uUQU-YAAOtcdPs3NR008iUMoJ6TKD9a6Cv880qMZkiFRvVBobk3vfxEqYgXl2ZMTFKKhlaUJw4270WCo4JFZgBBLnl1ea6CMvFwuICtMPWKID77yEe4C55chb7Y2dMlmBPCIJT6FSaTTMo=w1294-h951-no
[/td][td=border:1px solid #cccccc;]
https://lh3.googleusercontent.com/hleaF0Odq7FasfSIEIW6ZzbFTx0mhAPqbAmBIY1O11Ekp-9toTNk-mrA7KEF0-HdblDyigDWO6avEp3oarC0DQSpf1WhxbUcJudeMwPldGxRAFx89OgbXEmTUDGwvJM_R5us1y7wcLdJiV3oYguKuDMSJ8F6zyC3ep4_fEAaU8YQ7EAkGKfmxqUXOmGJOCSfKfNW24UTeqH1Pl7d7-vRsT1mlS__VY5EiPBEA5QYr6IxusD7cJYQ3bbJy7bT8ShUMTPF1mxBUF7gljGk_nkfdSOHGgLim7-HOcSCtcVAzEDjXoBHFb9ovUG5HwT0hGiqIz8xfpbF6-YSIXlX8kJXNx-whfN1dHrBubpaJTBAbpmxR1-fdSOt7qUsY6ALht5FClISYfeGS30dI_AJCS21q8Ja4RjkYo6D9RF-H1FDii-Qswon7i_lEZ2lINSXoqJwir96iFa5VyIAGbvvCKU7jZKk-y3-RcVqC_KKbrWYW9XTBDzS58srr3hk-uWiA4zOYQDZvZm97Lkxa68gYbI_uiEpvxWfAnBAhnYZomuvAbnWZh2U3GZ1PU2NMH9FZ47Xeq2Kd1M-k78r2ClfUU8WeNt2iBjKtYmbTpvSUXbLc1xwnv7gmJ08=w1258-h950-no
[/td][td=border:1px solid #cccccc;]
https://lh3.googleusercontent.com/pKX8FiGoZ9p-J6sBdNlEBhah7h6HNeJygbUQlG5te28VBQuBQW8LKNgyE72j9VJ92kS1ONiCK9xBdnjLgiXNHoqLD2sOiGje2ldyHuSUHsFmWaBa9Z3fY7lcWoF0s6KEqsAb3I5CRQTB86Lk1xl2eaTZTo0fAEkWn6eiuygd3ZX1gJjJrFyd6DCuyj-grlbpWnEfJtlbN7UgYZaI6h6ExnlI02N13Ob5EMlhGbFUZ0v3xdySvVxtfPQAKWqomLjxNX7dVG1rGCxKLQ85EmQRBIQMyYxxzPmoTE9sO0PEiU2NerY_wXZTU3sumCiNmQORSH_Y8MiWNWrBJWgw4hjTF8j_V36DJ5-zWkFPPKZRJCeNtElqQwMJyYKlNR1q7NbmDd_aQy_guOqMj-QHZKep00i05IDceuAKT61XhfKJez-4NkmzRJ7UWnop9SicOYGCdXYnY94TTWF9df9rkft3fewkEmRuf5I1IJoma4qirv9lX0rHoYIAHPZ8pSK-UjpJ6MpcgdWvnHE92H4u_W4UFaOz8aC16-OOHJwL5IcKM9zNI7ILP-UbEbYv4XMRqjtJbzh9ov3N1604NqXq4vV-wPx2qHv7ysFi4-MGfYUXHomMG-xHTn_H=w1269-h951-no
[/td][td=border:1px solid #cccccc;]
https://lh3.googleusercontent.com/PNezknXwc_SRxSYKQkdujbFV9-VvEQ7yyZfp1z_9jMDIq47VmCKBihtghspkpIJSIRL4Fu-XtA-z2dfWx-NPdLKTwRllhiwNZ1-QqneqjsirdVCOsmjPj98x7IgdOeaFqYv_hQSfFgpyRswuvbzSEa-0zYQ3pfu7whuL9_4-poWCC3-flgUIiuT5g45rgKlUo25SSuFGZzeZV18_jOeh04RXjj3tAoo58mL1_AB9prFDQOEGFmXla7t_KvJOlT733HQVYXTnxoxZfDHziq42MQRPZRQA1vhxJNKjryfAme-aDUfV_Yi37saJ71BXFtVlY3PpaBewhegJ5wTjc6b8PelaORNPGKLJpsHPq-N40kF9l7SpraAppcZkGuOXdwhTzAUhN6rFOqWFBlY12Rfnm4lrAMu9b5GjpFewFnWUAilcnf0rna3oRKuhz1ul_fLt9l0kvwd_x3-F2XELzQNZL4hBZsaSHrjU5sB3t0MaPpEoZPfv5qrF68ASpwlMmqJtsMjv18OsIi5Hl69sesPKO5SnI9u0Q9bFrzSAhGqAH198CYQyJSuga7Fry3Y-Su0pw8MHjOIYgrsounfXgACdSt9jMGRiyUbTuLVWh9AjPcGZ_YfGh_X-=w1258-h950-no
[/td][/tr]
KlusAN
23 апр 2017, 19:25
 
Перейти в форум
Перейти в тему

Турнір з міні -футболу 26.08.2017р.

В День с.Саї 26.08.2017р. був проведений турнір з міні футболу «Кубок Роспопа В.О.»
Захід роспочали на стадіоні місцевої школи о 13.00.
В турнірі приймали участь чотири команди.
Команда хутора Карпці: 1 Карпець Сергій-капітан команди;
2. Валюх Григорій – воротар;
3.Карпець Владіслав;
4.КарпецьМихайло;
5.Плут Володимир;
6.Фрунт Євгеній;
7.Крупський Іван;
8. Клюс Василь.
Команда « Фаворит»-випускники та таперішні студенти ВУЗів.
Команда «Карандаш»- випускники місцевої школи.
Команда «Колос» -ветерани місцевого футбольного клубу.
В результаті проведених змагань команди зайняли слідуючі місця:
1.«Фаворит»;
2.»Карандаш»;
3.х.Карпці;
4. « Колос».
На турнірі були визначені кращий гравець, кращий захисник, кращий нападник, кращий воротар.
Команда переможець нагороджена красенем Кубком. Всі учасники нагороджені грамотами та грошовими преміями
KlusAN
27 авг 2017, 09:46
 
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Валюх Василь Миколайович

Мої співчуття рідним і близьким Василя Миколайовича.
Царство йому небесне. Земля хай буде йому лебединим пухом.
KlusAN
20 янв 2018, 15:15
 
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Валюх Василь Миколайович

Соболезнования родным и вечная память.
Ганна
20 янв 2018, 15:35
 
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Валюх Василь Миколайович

Царство небесне Василю Миколайовичу i вiчний покiй.
vicval223
21 янв 2018, 15:49
 
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Валюх Василь Миколайович

Мої співчуття рідним! Царство небесне і вічний спокій!
natali
21 янв 2018, 22:41
 
Перейти в форум
Перейти в тему
cron