КОНГРЕСС - 2013

щорічні зустрічі (конгреси), і просто, ..зустрічі...

КОНГРЕСС - 2013

Сообщение valvic » 01 янв 2013, 10:20

Пятая (юбилейная) встреча сельчан х. Карпцы
12 мая 2013 года.
Это будет, так сказать, пятый - Юбилейный Конгресс односельчан...
Изображение
Полный размер: http://s43.radikal.ru/i099/1305/f8/8c7360e329c0.jpg
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

=====================
В этой теме ОБЩЕНИЕ касательно организации проведения Форума,
пожеланий Участников, переписка по вопросам Конгресса, и прочее...
Потом, после проведения Конгресса, в этой теме будет ОТЧЕТ, и Фотоальбом,
а также ОТЗЫВЫ посетителей этого Мероприятия.
==================
Итак Кто Вы, ... что бы Вы пожелали увидеть на этом Конгрессе???
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Турнір, який відбудеться вперше !

Сообщение KlusNN » 01 апр 2013, 09:16

ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР
11 травня 2013 року, х. Карпці


...В рамках відзначення ювілейного, пятого КОГРЕСУ жителів хутора Карпців, вперше в цьому населеному пункті відбудиться турнір з міні-футболу "Кубок Карпців". Враховуючи усі обставини, віддаючи шану нашим минулим поколінням та збагачуючи традиції нашої Малої Батьківщини оргкомітет дійшов спільної думки про те, що змагання буде не зовсім звичне.
По-перше - назви команд дуже прості: "Команда прізвища Карпець", "Команда прізвища Валюх", "Команда прізвища Клюс".
По-друге - саме учасникам змагань, згідно поданих заявок, буде дозволено грати за той колектив, який має прізвище певний футболіст, або ж цей спортсмен представляє прізвище своїх пращурів. Так,наприклад, вже на сьогодні є інформація про те, що відомі футболісти, брати Крупські могли б грати за Валюхів (адже саме дід Микола мав таке прізвище) і в такій же мірі - за Клюсів (колишнє прізвище їхньої баби Параски). Визначилися Віктор, Іван та Микола, що зодягнуть кольори жовтих футболок - команди прізвища Клюсів. Така ж, майже, діалема виникла і для палкого прихильника та невянучого майстра шкіряного мяча Авраменка Івана Олексійовича, який серйозно готується до матчів в Росії, Підмосковї, де трудиться на бізнесовій ниві. То ж стало зрозумілим, що "Команда прізвища Валюх" значно буде і без цього не слабка, підсилина "легіонером" із-за кордону, тобто, Іваном Олексійовичем! Це - приклади на сьогоднішній день, а, на мою думку, такі ситуації по формуванню команд ще будуть виникать аж до закінчення термінів подачі заявок.
По-третє - самі ігри турніру. Вони відбудуться 11 травня 2013 року на спортивному майданчику гори поблизу ставка, що має назву "Мочарка", неподалік садиби Валюх Олексія Григоровича та колишньої садиби Валюх Миколи Семеновича, тобто - у Валюхах. Початок дійства - о 15.оо годині, але учасникам міні-футбольних баталій потрібно зібратися рівно за годину до свистка арбітрів матчу, адже жеребкування турніру, переодягання футболістів та обговорення деталей зустрічей повинні проходити в неквапливому режимі часу.
А по-четверте, оргкомітет працює над тим, щоб команди виступали в футболках одинакового кольору та все ж потрібно запамятати, що учасники "Кубка Карпців" повинні зявитися не лише без запізнення (о 14.оо), а ще й мати при собі спортивне взуття для гри, та спортивні брюки, адже футбольні труси можуть на декого і не підійти у розмірі. Для формування "Команди прізвища Карпець" призначено Сергія Івановича Карпця (т.066.25.21.931 та 096. 23.39.716),за склад "Команди прізвища Клюс" відповідає Клюс Микола Миколайович - (066. 4.524.555).Кандидатура відповідального "Команди прізвища Валюх" в завершаючій стадії оговорення. До завершення підходить і опрацювання "Положення про перший турнір з міні-футболу "Кубок Карпців".
:!: Звичайно ж, що кожне спортивне дійство відповідає олімпійському принципу: "Головне - участь".А тому ще раз хочеться акцентувати, що цей захід - перш за все - шана нашим пращурам та "низький уклін" нашому дитинству і юності, тим місцям, тим стежинам, які вивели усіх нас на життєвий простір нашої долі. Тобто, це буде СВЯТО! А тому на Сумському фарфорому заводі замовлено спотривний кубок з краєвидом наших Карпців, на відкритті турніру буде піднято прапор з Гербом Карпців, турнір планується озвучити з вимогами Міжнародних правил.
:!: Нагородження пройде не лише в день завершення турніру - 11 травня, а й під час проведення Конгресу -2013, 12 травня.
Що ж стосується самого Конгресу - він відбудеться, як і чотири попередні - на садибі Валюх Люби, там де жив Карпець Остап. Початок - о 14.оо годині, закінчення - пізній вечір, а можливо і рання ніч !
:!: :lol: :!: Завітайте, шановні односельці! Що 11 травня, що 12 травня ВИ ніхто не пожалкуєте від цих дійств, назва яких обєднана одним святом - "ПЯТИЙ КОНГРЕС ЖИТЕЛІВ ХУТОРА КАРПЦІ" !
KlusNN
Гость
 

О Турнире ... с юмором

Сообщение valvic » 02 апр 2013, 20:16

Комментируя предыдущее сообщение так и хочется ...съязвить (по доброму) ИТАК:
11 мая 2013 года, х. Карпцы
"СМЕРТЕЛЬНЫЕ МАТЧИ" или ТУРНИР ДЕТСТВА...

=================
...Участникам и болельщикам ...этого вот ТУРНИРА надо быть внимательными и осторожными, а самое главное, не задохнуться ОТ СМЕХА и не получить нервые потрясения от НЕПРОПУЩЕННЫХ голов и инфаркт от чрезмерных телодвижений....
.....Учитывая наш возраст, при временном пребывании в футбольном детстве НАДО соблюдать определенные ПРАВИЛА.

Правило первое:- захватить с собой подтяжки, а то не приведи Господь, в самый критический момент ТРУСЫ сползут с выпуклой поверхности... А подтяжки в этом случае вещь незаменимая...
Правило второе: по мячу ногами бить ("буцать") не надо... лучше на него упасть сразу!!! Так надежнее!!! Пока мяч извлекут из-под завалов... А время-то идет!!!
Правило третье: приготовить казан для "заварки МЫЛА" и ненавязчиво показать его судье... смотришь и счет НУЖНЫЙ будет...
Правило четвертое: не превышать скорость, особенно при обгоне... уступать место идущему по Главной линии!!! Помните, в нашем возрасте Дорожно-транспортные происшествия вещь сложная, ... потом и колеса не пособираешь...
Правило пятое: до начала матча приготовить Успокоительные микстуры (не менее 0.5 л. на участника). После матча указанные микстуры действуют ОСОБО успокаивающе...
Правило шестое - на Матч в качестве поддержки пригласить Жену, Тещу и Внуков. Внуки будут путаться под ногами и мешать противнику (главное, чтобы не под вашими...) Жена будет болеть за Вас (ей по статусу положено...) Теща та тоже будет болеть... ( за кого???, а Фиг его знает, ...но она тоже будет ...болеть).

Представляю ВАМ всем маленький ФОТОРЕПОРТАЖ с места предстоящих баталий...
... я , конечно, могу ошибиться в деталях, но в ГЛАВНОМ - ... вряд-ли..
===========
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

======
и СЕДЬМОЕ, самое главное - этот турнир, это временное перенесение нас в наше ДЕТСТВО, в тот сладостный мир ранней юности, в те яркие воспоминания о былом.... и в это время мы немножко побудем ТАМ!!!.... в нашем прекрасном, ...юном и светлом прошлом...
...А ЭТО МНОГОГО СТОИТ... - вполне серьезно...
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Re: КОНГРЕСС - 2013

Сообщение KlusNN » 03 апр 2013, 06:01

Вам, ВалВік, як говорила учитель російської мови Саївської середньої школи Катерина Архипівна "Все шуточки да прибауточки...", а захід то с е р й о з н и й , та ще і вперше. А відомо, яке в корабля перше плавання, як його назвеш - така буде і доля тих, хто відплив. Так що готуйтеся по серйозному - Вікторе Миколайовичу ! Та і усім іншим - "Тренуйтесь, тренуйтесь... панове ! "

З повагою - спортивний директор "Конгресу-2013" - Микола Клюс .
KlusNN
Гость
 

О Планах КОНГРЕССА

Сообщение valvic » 04 апр 2013, 19:58

...Прошу вибачення у шановних форумчан за мої "напівспортивні жарти".
Це не знущання над запланованим Ювілейним Спортивним Дійством (мається на увазі футбольний турнір). НАВПАКИ!!! ...Це елемент своєрідної РЕКЛАМИ заходів!!!
...Ви ж розумієте, що значимість Заходу, його цінність для гостей та жителів хутора Карпці не залежить від "приколів" з боку деяких Валвіків.... Мені чомусь вважається, що реальні ПРИКОЛИ будуть відбуватися в процесі проведення самих заходів. Причому їх кількісні та якісні показники на даному етапі запрогнозувати взагалі неможливо...
Але все це тільки ПІДВИЩИТЬ значимість Футбольного Турніру !!! ... як говорять, буде що потім згадати...
...А тепер трішки про інше....
...Ну, з футболом все зрозуміло. Зосталось тільки відеозапис майбутнього турніру виставити (фотовиставка уже є...) і все ясно, як Божий День...
Хвилює трішки інше...
...Бажано б у цій темі більш детально поговорити щодо Планування (своєрідної Програми) проведення заходів, які відбудуться безпосередньо під час Конгресу - 12 травня 2013 року.
...Там, в різних розділах нашого Форуму щось натякалося на ...Герб хутора Карпці, ...на тарілки сувенірні, ...на якийсь Кубок, ...на Прапор, ...на тематичні відеозйомки-інтерв’ю, ...та цілий цикл ВІРШІВ... тощо.
Я прекрасно розумію організаторів КОНГРЕСУ.Багато чого хотілось би зоставити в цілковитій таємниці до самого проведення заходів. А потім, уже під час їх проведення влаштувати серію своєрідних неочікуваних СЮРПРИЗІВ. Дійсно, це так...
З іншого боку, як заінтригувати потенційних відвідувачів (гостей, приїжджих, жителів, ...словом СЕЛЬЧАН) стосовно неординарності заходу???
...Де найти оцю "золоту" серединку, щоб наші "конгресмени" (мається на увазі- учасники КОНГРЕСУ) уявляли собі про Процедуру і Насиченість, якусь Змістовну суть заходу, і в той-же час зберігалася ІНТРИГА ???... Це дійсно складна річ.
:!: Від себе можу сказати (не розкриваючи СУТІ), що міра НОВИЗНИ в проведенні Ювілейного Конгресу (12.05.2013) буде сильно відрізнятися від Конгресів - зустрічей, які проводилися у минулі роки.
...Але все-таки, опис Програми Конгресу (...з допустимою мірою деталізації), це уже слово за Організаторами...
:!: Хоча від себе можу замітити (воно начебто ...і не впопад) - учасники "Зльоту" повинні взяти з собою засоби для "Злету", ... ну там "горючку", "паливно-мастильні матеріали", та інші причандалля для "внутрішнє-зовнішнього" споживання. ...Розумієте, на що я натякую???...
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

КОНГРЕСС - 2013 (действия В.ВАЛВИКА)

Сообщение valvic » 04 апр 2013, 20:11

...Особисто я (Віктор Валвік), як Адміністратор Форуму "Саївська Сільська Рада" планую взяти участь в Конгресі.
... Мало того, на зазначені заходи я планую приїхати значно раніше до означеної дати (12.05.2013).
Мета- - це збір інформації про сельчан, фоторепортажі (фотозйомка) для спеціальної Фотопанорамної Карти хутора Карпці. Ті особи, які мають зацікавленість у детальному описі Хутора (його садиб, жителів, сельчан, або Історії) будуть мати можливість контактувати зі мною. Це можна зробити або напередодні Конгресу, або (у винятковій ситуації) під час Конгресу.
Основна Мета моєї поїздки - це збір інформації, це ознайомлення сельчан з Форумом та сприяння їх залучення до участі. Звісна річ, зазначене не виключає і дружнє спілкування, участь у святковому Столі, і участь у Футбольному Турнірі та і інше..., загальноприйняте в цьому розрізі...
:!: Щоб не замусорювати цю тему (яка присвячена Конгресу-2013) - про всі СВОЇ УСТРЕМЛІННЯ та наміри я більш детально опишу в окремій темі, яка знаходиться за посиланнями:
Розділ: "КАРПЦЫ- общение форумчан"
Тема: "Служебно-юбилейные" мероприятия"
Посилання для переходу:
viewtopic.php?f=5&t=164
============
:idea: Там я попробую ретельно описати технологію та послідовність своїх ОСОБИСТИХ дій під час поїздки до села Саї (х. Карпці), а також всі свої наміри. Словом, у мене планується ..."напівслужбова" поїздка...
Але це все в окремій темі
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

КОНГРЕС- 2013 План-проспект

Сообщение valvic » 06 апр 2013, 08:49

КОНГРЕС- 2013 План-проспект

...Враховуючи на ті прогалини, які існують у інформаційному висвітленні програмних заходів Ювілейної зустрічі сельчан х. Карпці (12 травня 2013 року) спробую описати послідовність "кроків" у проведенні Конгресу безпосередньо на зазначену дату.
...Хочу зауважити, що обставини проведення Футбольного Турніру, що відбудеться 11 травня 2013 року уже висвітлені і повертатися я в своєму викладенні не буду.
...Таким чином, 12 травня 2013 року. Це день ПАМ’ЯТІ. Зазвичай сельчани збираються на кладовищі, біля могил предків та рідних. Поминають рідних та близьких. Цей захід (в основному) закінчується в районі 12:30 -13:30.
... А от після цього, всі Сельчани ( це жителі, як колишні так і нинішні, їх діти, внуки та правнуки, словом ЗЕМЛЯКИ х. Карпці) збираються на подвір’ї Валюх Люби (колишня садиба Бобка, це біля ферм).
Скажемо так- відправна часова точка Збору це 14:00. Звісна річ, реально це буде з 13 год до 14 год. Та тут не вгадаєш, хто раніше прийде, а хто і пізніше. Але початок більш-менш організованих заходів плануємо на 14 год.
:lol: ..Початок ( це ще до офіціозу), це зустрічання, "опознавання" портретів облич, цілування та обнімання, спілкування "внутрішньо-індивідуального" плану. В цей час буде проводитися "накриття" столів, підготовка "паливно-мастильних" матеріалів. Хочу звергути увагу на цей аспект: - "матеріальне" забезпечення процесу- за рахунок "внутрішнього утримання", словом, кожний бере з собою все необхідне.
...На Головному стенді Конгресу ( це сарай біля садиби) буде вивішена космічна Карта хутора Карпці (про неї детально висвітлювалось на Форумі), рекламно-просвітницький продукт щодо нашого Форуму, та ... словом, всіляка наглядна продукція про яку я говорити не буду.
:!: ...Офіційні дійства ( о 14:00 ) розпочнуться з промов, та одного Святкового Акта. Стосовно цього "Акта" я розповсюджуватися не буду, це таємниця. Промови планується здійснювати з допомогою звукопідсилюючої апаратури (по крайній мірі це планується...).
...Так, поки ще забув, ...всі дійства на Конгресі будуть зніматися на Відео. Звісна річ, потім і фотографії і відео (після його переопрацювання) будуть викладені на нашому Форумі.
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Рекламный плакат о Форуме

Сообщение valvic » 01 май 2013, 20:58

РЕКЛАМНЫЙ ПРОСПЕКТ
(для всеобщего обозрения на Конгрессе-2013)
ИзображениеК Юбилейной встрече сельчан (Конгрессу-2013) подготовлен еще один "образчик" рекламно-информационного искусства.
Речь идет, естественно, о Форуме "Саивской Сельский Совет".
Почему-то я думаю, что если этот Плакат займет определенной информационное место на сарае бывшего подворья Бобка ( это так сказать, Главный Информационный БИГБОРД) ... то он не сильно исказит местный ланшафт ???...
На фото: мои внуки представляют Форумный Плакат.
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Демоверсия Форума

Сообщение valvic » 02 май 2013, 09:11

ДЕМОВЕРСИЯ ФОРУМА
(для распространения на Конгрессе-2013)
ИзображениеДемоверсия – это демонстрационная версия Форума,
В PDF - формате и записанная на CD-R диск.

ПЛЮСЫ:– 1. Возможность просмотра материалов Форума на компьютерах со слабыми техническими возможностями.
2. Возможность просмотра материалов Форума в автономном режиме (без подключения к интернету).
МИНУСЫ: – 1. Невозможность обновлений Форума:- демонстрация форумных материалов по состоянию на 01 мая 2013 года;
2. Невозможность использования форумных ССЫЛОК, изменения изображений (увеличение по клику), показа видеопродукции (при работе в автономном режиме).
3. Невозможность воспроизведения материала на различного рода DVD- плеерах и приставках (только на компьютере!!!)
ВНИМАНИЕ – Демонстрационный CD-R диск Вы можете получить на Собрании земляков (Конгрессе-2013), непосредственно у ВАЛЮХА Виктора Николаевича (фото СЛЕВА).
ПРОСЬБА: – Не берите диски по принципу «на халяву и хрен сладкий». Количество дисков органичено. Если у Вас нет компьютера, то этот диск Вам «по барабану». Если у Вас есть Интернет, по возьмите (лучше) «рекламку-ссылку» и посмотрите Форум в обновленном, оригинальном виде.
…Если Вам этот Форум вообще … "по барабану», то не тратьте время и зрение на прочтение этого проспектика…


...Вот интересно мне... выдержит ли САРАЙ (это Главный информационный БИГБОРД) собрания... такое количество РЕКЛАМНО-ИНФОРМАЦИОННОЙ продукции... Это же.. ж так же.. можно загрузить стенки этого САРАЯ, что он и завалиться может.... сомнения начали тревожить...

ВНИМАНИЕ!!! ...Продолжение тематики на стр. №2
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Базовая карта х. Карпцы

Сообщение valvic » 02 май 2013, 10:48

БАЗОВАЯ КАРТОСХЕМА
(для демонстрации на Конгрессе-2013)


ИзображениеДумал, думал я и решил изготовить своеобразную КАРТОСХЕМУ, которая на Форуме используется давно,
особенно при общении в теме "Карпцы- история жителей"
...Указанную КАРТОСХЕМУ, тоже в немаленьких масштабах (в виде Плаката) планируется прикрепить
на Главный Бигборд Конгресса (т.е. Сарай).
Идея в чем??? ... жители Карпцов и Гости, особенно те, кто представления
не имеют о существовании нашего Форума, будут иметь возможность произвести "привязку к местности"....
...То не большая беда, что некоторые дома в нумерации отсутствуют. Мы уже давно используем дополнительную индексацию, типа "а", "б", "в" и пр.... Вроде бы получается....
...Ну, а если что-то не будет "склеиваться", то тогда вопросы к Главному Историку - Клюсу Анатолию Николаевичу.
Да, думаю... разберемся как нибудь...
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

След.

Вернуться в ЗУСТРІЧІ односельчан

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2

cron