№ 4 КАРПЕЦЬ Віктор Федотович

= хутір, ...дворища ...люди =

Модератор: KlusAN

№ 4 КАРПЕЦЬ Віктор Федотович

Сообщение valvic » 05 фев 2013, 21:19

дворище №4
ИзображениеКАРПЕЦЬ Віктор ФедотовичИзображение

СКОРОЧЕНА ІСТОРИЧНА ДОВІДКА:
... В цьому дворищі проживав Карпець Федот Іванович, який був відселений з дворища №5. У Федота Івановича від першого шлюбу був син Василь.
Другою дружиною Федота Івановича стала Дунька.
Дунька, вийшовши заміж привела в двір і свою матір - Горпину. Горпина була бабусею довгожителькою, прожила більше 100 років.
У Федотаа та Дуньки були діти: - Іван, Віктор, Марія.
Віктор одружився на Ковтун Катерині ( із Яригів) і проживав на батьківському дворищі.
Віктор Федотович внаслідок тяжкої хвороби 18 років був прикутий до ліжка.
У Віктора Федотовича та Катерини було двоє дітей - Тетяна та Сергій.
Тетяна вийшла заміж до с. Саї.
Віктор Федотович, його дружина Катерина, мати Дунька, та баба Горпина покояться на кладовищі с. Саї.
=================Карпець Федот Іванович загинув в роки війни.
Сергій Вікторович з дружиною на даний час проживає на цьому, батьківському дворищі.

Складено 06.02.2013. Автор довідки: Клюс А.М.
==================
:!: Історія подвір"я та його жителів підлягає уточненню,
розширенню редагуванню та доповненню...
Запрошуємо до співбесіди усіх небайдужих...
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Re: № 4 КАРПЕЦЬ Віктор Федотович

Сообщение KlusAN » 05 май 2015, 13:08

В сім"ї Сергія Вікторовича один дорослий син -Владіслав. Владіслав одружений. Дружина Владіслава з с. Василівка. Це подружжя в даний час проживає в м. Суми.
Аватар пользователя
KlusAN
Головний Історик Карпців
 
Сообщений: 725
Зарегистрирован: 02 дек 2012, 09:17
Откуда: м. Лебедин, Сумської області
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 11 раз.

Re: № 4 КАРПЕЦЬ Віктор Федотович

Сообщение KlusAN » 25 июн 2015, 16:38

Першою дружиною Карпця Федота Івановича була Глушак Марина Іванівна (дв.58)
Аватар пользователя
KlusAN
Головний Історик Карпців
 
Сообщений: 725
Зарегистрирован: 02 дек 2012, 09:17
Откуда: м. Лебедин, Сумської області
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 11 раз.

Re: № 4 КАРПЕЦЬ Віктор Федотович

Сообщение VasyukhnoMA » 01 июл 2015, 16:54

Другою дружиною Федота була Васюхно (дівоче) Явдоха (Дунька) Гаврилівна. Народилася на х.Козариха Синівського р-ну в сім'ї Васюхно Гаврила Івановича(?) та Горпини Василівни (яка проживала в подальшому з донькою). Горпина Василівна мала дар лікувати людей. До неї за допомогою приїжджало дуже багато хворих. Заміж Явдоха вишла вже маючи сина Бобко Олексія.
Последний раз редактировалось VasyukhnoMA 03 июл 2015, 17:06, всего редактировалось 2 раз(а).
VasyukhnoMA
Пользователь
 
Сообщений: 4
Зарегистрирован: 01 июл 2015, 14:37
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

Re: № 4 КАРПЕЦЬ Віктор Федотович

Сообщение KlusAN » 01 июл 2015, 19:04

ХОЧУ ВИСЛОВИТИ ВЕЛИКУ ВДЯЧНІСТЬ ЗА ПОПЕРЕДНЄ ПОВІДОМЛЕННЯ.
ДЛЯ ВСИХ КАРПЦІВ"ЯН В НЬОМУ БУГАТО ЦІННОЇ ІНФОРМАЦІЇ. З ТАКИХ "КРУПИНОК" МИ ДІЙСНО З ЧАСОМ БУДЕМ ЗНАТИ ІСТОРІЮ НАШОГО ХУТОРА, В ТОМУ ЧИСЛІ І ІСТОРІЮ ЦЬОГО КОНКРЕТНОГО ДВОРИЩА, ТА ТИХ ЛЮДЕЙ, ЩО ПРОЖИВАЛИ В НЬОМУ.
ЄСТЬ ПРОХАННЯ ДОПОВНИТИ МАТЕРІАЛ БІЛЬШ СУЧАСНИМ МАТЕРІАЛОМ ПРО НАЩАДКІВ, ТИХ ЛЮДЕЙ , ЩО ПРОЖИВАЮТЬ В ДАНИЙ ЧАС І НЕ ТІЛЬКИ В КАРПЦЯХ, А І ЗА МЕЖАМИ ЦЬОГО ХУТОРА.
ХОЧУ З ДОЗВОЛУ АВТОРА ВНЕСТИ УТОЧНЕННЯ В ПОПЕРЕДНЄ ПОВІДОМЛЕННЯ. " Х. КОЗАРИХА (В УКАЗАНІ ЧАСИ) БУЛА МАР"ЯНІВСЬКОЇ СІЛЬРАДИ, СИНІВСЬКОГО РАЙОНУ.
З ПОВАГОЮ А. КЛЮС.
Аватар пользователя
KlusAN
Головний Історик Карпців
 
Сообщений: 725
Зарегистрирован: 02 дек 2012, 09:17
Откуда: м. Лебедин, Сумської області
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 11 раз.

Re: № 4 КАРПЕЦЬ Віктор Федотович

Сообщение VasyukhnoMA » 01 июл 2015, 20:40

Мій дід Васюхно Григорій Гаврилович був сином Горпини Василівни та братом Явдохи Гаврилівни. Він часто приїздив в гості до рідних. Можливо Ви його теж пам`ятаєте. Нажаль з 1992 року дідуся вже немає з нами.
Последний раз редактировалось VasyukhnoMA 03 июл 2015, 14:07, всего редактировалось 1 раз.
VasyukhnoMA
Пользователь
 
Сообщений: 4
Зарегистрирован: 01 июл 2015, 14:37
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

Re: № 4 КАРПЕЦЬ Віктор Федотович

Сообщение VasyukhnoMA » 01 июл 2015, 20:53

Марія Федотовна вийшла заміж в с.Товсті за Цюх Петра Івановича у них троє дітей Віктор, Катерина та Олексій. Нажаль її вже немає з нами. Віктор проживає в с.Товсті у батьківській хаті. А Катерина та Олексій проживають в с.Саї.
Іван Федотович переїхав жити на Донбас.
Василь Федотович син Федота та Марини від першого шлюбу одружений та має дочку Тамару (проживала в Каховці).
Последний раз редактировалось VasyukhnoMA 03 июл 2015, 17:17, всего редактировалось 4 раз(а).
VasyukhnoMA
Пользователь
 
Сообщений: 4
Зарегистрирован: 01 июл 2015, 14:37
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 0 раз.

Re: № 4 КАРПЕЦЬ Віктор Федотович

Сообщение KlusAN » 02 июл 2015, 19:20

Шановна Марина Олександрівна! Я вдячний Вам за спілкування на форумі.
На жаль на свою єл. почту я ніяких повідомлень не одержав. Як тільки отримаю любу інформацію, я обов"язково дам відповідь.
Аватар пользователя
KlusAN
Головний Історик Карпців
 
Сообщений: 725
Зарегистрирован: 02 дек 2012, 09:17
Откуда: м. Лебедин, Сумської області
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 11 раз.

Re: № 4 КАРПЕЦЬ Віктор Федотович

Сообщение Ганна » 03 июл 2015, 18:46

Здравствуйте Марина Александровна.Отвечаю Вам через форум, потому, что на мои обращения в личку ответов не получаю.А теперь по сути. Карпец Василий Федотович мой родной брат по матери. К большому сожалению он погиб трагически больше 30 лет тому назад.С Тамарой не общаемся с момента распада Союза.Очень жаль. В рубрике" Поиск людей" есть мой эл. Адрес и мне бы очень хотелось , чтобы Тамара с сыном Максимом со мной связались
Ганна
Пользователь
 
Сообщений: 164
Зарегистрирован: 03 апр 2014, 14:56
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Re: № 4 КАРПЕЦЬ Віктор Федотович

Сообщение Ганна » 05 июл 2015, 14:22

Здравствуй Марина ,отвечаю через Форум, подому , что письма мои блокируются.О семье бабы Горпины ничего не знаю, о Козарихе впервые слышу.Я живу в другом мегаполюсе и сама бы очень хотела узнать побольше довоенной истории х. Карпцы. Но Увы!Мне не удалось посмотреть Золотые россыпи ч.5.А к стати ты смотрела, я думаю, что там много интересного.Относительно Василия-это был несчастный случай на заводе, где он работал.Теперь о Тамаре, когда мы общались у нее была фамилия отца.
У меня тоже вопрос ты ничего не пишеш о Иване и Алексее,где и как они.
Ганна
Пользователь
 
Сообщений: 164
Зарегистрирован: 03 апр 2014, 14:56
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

След.

Вернуться в КАРПЦІ- історія жителів

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3

cron