№34. ВАЛЮХ Марія Мусіївна

= хутір, ...дворища ...люди =

Модератор: KlusAN

№34. ВАЛЮХ Марія Мусіївна

Сообщение KlusAN » 20 июн 2013, 08:41

дворище №34
ИзображениеВАЛЮХ Марія МусіївнаИзображение

СКОРОЧЕНА ІСТОРИЧНА ДОВІДКА:
==========================
В дворищі проживав Валюх Мусій Данилович ( рідний брат Якима дв.30, Стефана дв.31) з дружиною - Марією. В цій сім"ї діти: Сергій, Марія, Ніна та Павло. Сергій Мусійович загинув в роки Великої Вітчизняної війни. Ніна та Павло виїхали в Донбас, там і померли. Марія проживала в дворищі своїх батьків ( №34). У неї був син - Віктор. Батько Віктора- Плут Петро Іванович ( дв.37). Марія Мусіївна покоїться на кладовищі с. Саї. Віктор виїхав з Валюхів- Карпців.
ВІд дворища нічого не залишилося..

Автор довідки Клюс А.М, 22.06.2013
Фактура підлягає уточненню.
Аватар пользователя
KlusAN
Головний Історик Карпців
 
Сообщений: 725
Зарегистрирован: 02 дек 2012, 09:17
Откуда: м. Лебедин, Сумської області
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 11 раз.

Re: №34. Валюх Марія Мусіївна.

Сообщение valvic » 21 июн 2013, 04:39

Віктор- син Маріїї Мусійовни - загинув від ураження електричним струмом.
==========
Була у Віктора дружина, дитина, маленька дочка. Щось вони прожили років з п"ять, а потім розійшлися.
Ця дружина (імені я не пам"ятаю) де-то в Саївських околицях проживала. Манька Мусіївна все бідкалась стосовно ДОЛІ своєї внучки... Потім вона померла. Де-то є онучка (Маньчина), або дочка Віктора (сина Маньки Мусіївни). Зараз, звісно, вона уже доросла...
Конкретики я не знаю...
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Re: №34. ВАЛЮХ Марія Мусіївна

Сообщение valvic » 30 авг 2015, 19:14

ИзображениеЦе останнє фото, яке я зробив з дворища 34. Видно тільки фундамент від будинку (2005 рік). А уже в 2013 році навіть "міточок" від дворища найти не вдалося. Так заросло... так заросло... Такі чащі, що пролізти неможливо було...
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Re: №34. ВАЛЮХ Марія Мусіївна

Сообщение KlusAN » 31 авг 2015, 07:12

Я ніколи не думав, що під цією хатою був такий капітальний фундамент. Мені здавалося, що хата "росте" прямо із землі.
Час бере своє... Де не ступає нога людини(як в даному випадку), все заростає, все "пустіє"...
Аватар пользователя
KlusAN
Головний Історик Карпців
 
Сообщений: 725
Зарегистрирован: 02 дек 2012, 09:17
Откуда: м. Лебедин, Сумської області
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 11 раз.

Re: №34. ВАЛЮХ Марія Мусіївна

Сообщение valvic » 31 авг 2015, 10:01

Ти напевно спутав. То була стара хата, напівдеревяна та перекособочена.
А це вже (десь на 1980 р.р.) баба Манька (та і Віктор) побудували нову, цегельну хату. Достатньо непогана хата. Та тільки довго в ній прожити не получилось. То ( десь в 1993-1996, не памятаю) Віктора вбило струмом (щось налагоджував з електромотором і отримав ураження). Потім, з часом, Манька //вроді-би// перебралась до колишньої невістки, де і померла. А садибу чи то продали, чи то самі наслідники на кирпичі розібрали, цього я не знаю...
...От так воно, баба Манька все життя тужилася, на хату збирала, та по крупинках будувала... А от доля не склалася...
А як багато баба Манька знала про Історію Карпців!!!. Поколінь на п"ять шість, це точно! ... і так все загубилося...
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.


Вернуться в КАРПЦІ- історія жителів

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron