№67. ВАЛЮХ Василь Григорович

= хутір, ...дворища ...люди =

Модератор: KlusAN

№67. ВАЛЮХ Василь Григорович

Сообщение KlusAN » 22 июн 2013, 10:09

дворище №67
ИзображениеВАЛЮХ Василь Григорович
( т. з. " Палійчук")
Изображение

СКОРОЧЕНА ІСТОРИЧНА ДОВІДКА:
==========================
В дв.№67 переселилися з с. Мар"янівка Плут Іван Хомич -1892 р.н. з дружиною Мариною -1893 р.н. Від імені прадіда Хоми вся ця родина, по уличному, прозивалася - " Хомичі". У діда Івана та баби Марини були діти: Петро, Михайло та Ольга. Петро Іванович одружився на Клюс Насті Федорівні ( з дв.20). Ця сім"я купила в х. Валюхи дворище ( №37) де Петро Іванович прожив все своє життя ( див. олис дв.37). Михайло Іванович, після окупації нашої території в роки Великої Вітчизняної війни, був відправлений в Німетчину, звідки він не повернувся. Ольга Іванівна, прийняла приймака - Валюха Василя Григоровичаз дв.№36 і ця сім"я залишилася проживати на дв.№67. В цій сім"ї діти: Тетяна та Галина. Тетяна, вийшла заміж за Бондаренко Володимира Михайловича іх с. Капустенці. Ця сім"я багато років проживала в м. Лебедин де Володимир працював в міліції. Після звільнення із міліції ця сім"я постоянно проживала на дв.№67. В цій сім"ї діти:син - Роман, який проживає і працює в м. Ялта ( Крим), та дочка Лєна, яка проживає і працює в Донецькій області. Вона проживає у своєї тітки, Галини. Іван Хомович , баба Марина - покояться на родовому кладовищі (дв.67). Василь Григорович та Ольга Іванівна - покояться на кладовищі в с. Саї. Бондаренко Володимир - покоїться на кладовищі в с Капустенці, рядом з своєю матір"ю.
На дв.№67 в даний час проживає Бондаренко (Валюх) Тетяна Василівна.

Автор довідки Клюс А.М, 22.06.2013
Фактура підлягає уточненню.
KlusAN
Головний Історик Карпців

Благодарил (а): 0 раз.

Re: №67. ВАЛЮХ Василь Григорович

Сообщение KlusAN » 14 янв 2016, 19:28

Уточняю. Лєна Бондаренко проживає у ДВОЮРІДНОЇ тітки-Валюх Галини Олексійовни(дв.36). Рідна тітка Лєни- Савіна( Валюх) Галина Василівна проживає в Курській обл.
KlusAN
Головний Історик Карпців

Благодарил (а): 0 раз.

Вернуться в КАРПЦІ- історія жителів