День Прапора - 2014

День Прапора - 2014

Сообщение KlusAN » 29 авг 2014, 18:19

День Прапора-2014
Изображение
День державного Прапора на нашій малій Батьківщині святкують, як і по всій Україні - 23 серпня.
В свята, які недавно пройшли (День Прапора та День Незалежності України) я відвідав свою малу Батьківщину. Звичайно побував і в селі Саях. Я був приємно здивований тим фактом, що в ці дні жовто-блакитний ДЕРЖАВНИЙ Прапор замайорів не тільки на меморіалі полеглих в роки Великої Вітчизняної Війни та державних установах, а й на всій техніці, що вела збирання урожаю в агрофірмі СК «Агро».
Ще більше я був здивований тому, що на багатьох будинках наших земляків також гордо майорів ПРАПОР УКРАЇНИ.
Як приклад, можу привести дворище нашого земляка Валюха Руслана Віталійовича, онука Валюх Люби Олексіївни (дв. дв. 2, 34). Зараз він мешкає в с.Саї по вул. Добровольського і установив ПРАПОР на своєму спортивному майданчику.
На жаль господаря знайти не вдалося, тому на фото… ваш «покірний слуга».
Аватар пользователя
KlusAN
Головний Історик Карпців
 
Сообщений: 725
Зарегистрирован: 02 дек 2012, 09:17
Откуда: м. Лебедин, Сумської області
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 11 раз.

Re: День Прапора - 2014

Сообщение Ганна » 23 фев 2016, 14:33

Быть незалежными, это здорово, но надо было- бы сразу набраться силы и воли, что- бы защитить эту незалежность.
Ганна
Пользователь
 
Сообщений: 164
Зарегистрирован: 03 апр 2014, 14:56
Благодарил (а): 1 раз.
Поблагодарили: 1 раз.


Вернуться в Про "КОЛГОСП" ... в цілому...

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron