Блиск та вбогість "Саївської сільської ради"

Сообщение valvic » 10 сен 2017, 09:15

Ні-ні!!! Мова піде не про Саївську сільську раду, як адміністративну одиницю, де Головою знаходиться вельмишановний Г.А.Валюх. Мова піде про Громадський інтернет-форум "Саївська сільська рада", адміністратором якого є В.М.Валюх. Мова піде про проблеми функціонування зазначеного Форуму.
=====
Для того, щоб зрозуміти весь контекст подій повернусь на відстань п’ятирічної давнини. Воно, звісно, цей аспект і нецікавий, але потрібно ЗНАТИ передумови створення Громадського форуму "Саївська сільська рада" (далі- Форум).
Так от, біля шести років назад, одна ОСОБА (похилого віку) вирішила трішки потренуватися в створенні різних інтернет-сайтів (форумів). ...Ну от так йому захотілося. Ніякого відношення зазначеного до професійної діяльності (кадровий менеджмент) чи до комерції це не мало. Просто от так... створюють же інші різні сайти, форуми, а чому б самому не спробувати???
Почав вивчати різні програмні премудрості, розбиратися с доменами та хостингами, підходами (ідеологією) створення різних сайтів та форумів. Ретельно ось ця ОСОБА (догадуєтесь, хто це???) вивчила різні шаблони, комп’ютерні програми (інформаційні системи) для створення відповідного інтернет-продукту ( т.зв. CMS). Переглянув ретельно різні принципи побудови та підходи, зокрема: WordPress, Joomla, Nethouse, PhpBB, uCoz, тощо...
А що??? ...не святі ж горшки ліплять!!! Словом, підхід до створення Форуму був чисто пізнавально-технологічний. Викупив (закупив) собі доменне ім’я - "https://karptsy.com.ua/", окремо-ізольований хостинг на 10 Gb., зупинився на CMS-оболонці - PhpBB. Словом, підготувався до інтернет-програмного експерименту.
Постало питання, а на яку ТЕМАТИКУ організовувати Форум?? І тут (з якого це дідька??), моя увага зупинилася на моєму хуторі Карпці. Типу того, щоб на форумі поспілкувалися Земляки з хутора Карпці. Спочатку (на протязі першого місяця існування) цей форум і називався "Земляки хутора Карпці". Але я швиденько зрозумів, що це "явно невиправдані надії" і розширив "сферу впливу" до "Саївська сільська рада".
Словом, "губи розкатав" по повній схемі. Таким чином, 16 грудня 2012 року було запущено в інтернет означений Форум.
О!!! які були радужні надії!!! Це ж розумієте!!! всі земляки (Саївчани), які розкидані по білому Світу мають можливість спілкуватися на різну тематику стосовно історії та життя-буття нашої маленької Батьківщини (с. Саї з округами). Пішла "розкрутка" Форуму. Ой чого тільки на ньому не появилося... Це і цикл фільмів від Миколи Миколайовича Клюса "Золоті розсипи Карпців", спомини наших старожилів, і спортивний розділ від М.М.Клюса, а также його поетична сторінка. БЛИСК!!! ...заворожуюче...
Окремо необхідно відзначити наполегливість Анатолія Миколайовича Клюса. Він піщинка-за піщинкою зібрав ( і продовжує збирати) відомості про дворища х. Карпці, історію їх жителів. Ви багато хуторів в інтернеті знайдете, де детально описане кожне подвір’я, з фотоілюстраціями та описами??? Я не думаю, що взагалі знайдете... БЛИСК!!! ...заворожуюче. Так оці два Клюси ( А.М. та М.М.) навіть умудрилися спровокувати на написання В.Валвіком деяких творів на сільську тематику, зокрема "Гуси-мої гуси", "Сім чудес Світу".
В свій час активно почала співпрацювати на форумі Наталія Володимирівна ШАЛДА (Ковтун). Оце фахівець!!, в галузі психології. Мало того, що вона навколо дворища всю можливу і не можливу інформацію зібрала, так вона ще "розкрутила" деякого В.Валвіка на написання казок "Бібліотечна рапсодія", "Джентельменський порив". БЛИСК!!! ...заворожуюче!!
Ну, це все стосується Карпців... А що ж Саївська сільська Рада???, зокрема, безпосередньо село Саї??? для них (саївчан) були створені різні розділи, і про Саївську сільську Раду, і про життя-буття саївчан, навіть позначено підхід до опису "Саї- історія жителів". Було здійснено розробку початкових елементів до різних Ключових моментів (Спортивні новини, Реклама, "Пам’ятаємо, не забуваємо", Молодіжний розділ, Фотоальбоми, тощо...). Все було підготовлено, прямо таки ...на вищому рівні,БЛИСК!!!
...Словом, добренько Пісня співається, та струни забарахлили...

Стаття знаходиться в стадії змістовного наповнення (розробки)...
...щось, навіть на клавіші "тиснути" неохота... Даремно все це...

УВАГА!Відгуки, пропозиції, зауваження та коментарі ДОЦІЛЬНО публікувати в темі "КОМЕНТАРІ до статті "Блиск та вбогість "Саївської сільської ради", яка знаходиться в розділі "Спілкування для Гостей". Звертаю Вашу увагу, що в цьому розділі можуть здійснювати публікації ЛЮБІ ОСОБИ (Гості, Користувачі), без реєстрації на Форумі:
Посилання: viewtopic.php?f=72&t=459
valvic
Администратор

Благодарил (а): 20 раз.

Re: Блиск та вбогість "Саївської сільської ради"

Сообщение natali » 08 май 2018, 20:39

Розумно! З жартами і іронією і сумно одночасно!
natali
Пользователь

Благодарил (а): 0 раз.

Вернуться в Правила ФОРУМУ