Свято Дня Молоді у 2014 році

Свято Дня Молоді у 2014 році

Сообщение EvtAV » 29 июн 2014, 20:25

28.06.2014 року
Свято Дня Молоді у 2014 році
(х. Карпці)
Вже на протязі чотирьох років в хуторі Карпці відбувається святкове дійство сільської Молоді. Зазначена святкова зустріч здійснюється кожного року, в суботу, яка передує Дню Молоді. У 2014 році це було 28 червня.
ИзображениеБіля Великого Мочарківського ставка, ( див.фото) в долині між колишнімі садибами Карпця С.М. та Крупського А.М. створюється своєрідний молодіжний табір. Збирається молодь з навколишніх сіл та Усюд. Тут бувають і предствники сіл Саїв, Беєва, Московського, Калінінського, та інші земляки, які бажають спільно відмітити день Молоді.
Розгортаються намети, облаштовується звуковідновлювальна апаратура, освітлення. В цей день Карпці нагадують малесенький ярмарок- розгортаються торгівельні намети, організовуються своєрідні "похідні галявини". Звучить музика, вітання, зустрічі, танці.
По долині розповсюждуюсься легкий димок від жарених шашликів, та КАШІ, що готується в польових умовах. Найбільш завзяті рибалки умудряються навіть РИБКИ підловити для святкової ЮШКИ. ...Ну, з юшкою, то це уже як получиться...
Звісна річ, цей захід молодіжний, але молодь... це поняття розтяжиме. На зустріч приходять всі бажаючі, і тримаються там, поки не вистачить молодіжної наснаги. Найбільш витривалі "витягують" аж до пізнього ранку наступної доби...

В цьому році на святкових заходах було біля двохсот осіб ( в минулому - біля трьохсот). Звісна річ, обстановка не сприяє проведенню широкомасштабних заходів.
Велика заслуга в організації зазначеного Зібрання Молоді від ТКАЧЕНКА Олександра Миколайовича. Завдяки його зусиллям здійснювалось оповіщення молоді, та організаційні заходи забезпечення Свята.
Велику роль в оповіщенні молоді відіграє Інтернет. Так, в соціальній мережі "Вконтакте" створена група (співтовариство): "КарпцетІП": http://vk.com/topic-38664466_30092003 за допомогою якої об"єднується молодь навколишніх сіл.
В наступному, 2015 році буде Ювілейне святкування Дня Молоді х. Карпців та навколишніх сіл... Ну, це буде трішки пізніше...
А на даний час, БАЖАЄМО нашій молоді здоров"я, наснаги та всього найкращого в їх житті...
========
Примітка. При бажанні, зареєстровані користувачі можуть залишити коментарі (відгуки), незареєстровані ( гості) можуть оставити відгуки в Гостьовому розділі. З питань розміщення фото-відео інформації - звертатися до адміністратора.
EvtAV
Гость
 

Вернуться в Зустрічі односельчан села САЇ

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron