Турнір з міні-футболу "Кубок Карпців"

Турнір з міні-футболу "Кубок Карпців"

Сообщение valvic » 15 май 2013, 21:39

Турнір з міні-футболу "Кубок Карпців"
11.05.2013 15:00 - 18:00

В рамках відзначення "Конгресу-2013" //ювілейної зустрічі сельчан хутора Карпці// відбувся Турнір з міні-футболу "Кубок Карпців"
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Фото 1.Фото 2.Фото 3.Фото 4.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Фото 5.Фото 6.Фото 7.Фото 8.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Фото 9.Фото 10.Фото 11Фото 12.

Изображение
Фото 13 (Команди-учасники змагань)
===========
Невеличкий фотоальбомчик (22 фотографії) з Турніру ВИ можете переглянути в слайдовому режимі за посиланням:
Слайди "Кубок Карпців"
===========
Повну версію фотографій з турніру (500 фото великої якості) ви можете скачати з файлообмінника ( в двох незалежних архівах) за посиланнями:
http://yadi.sk/d/VimoSaEe4qPmQ Futboll-1p.rar (1.75 Gb)
http://yadi.sk/d/zBvOB8Pd4qPmi Futboll-2p.rar (1.75 Gb)
( Мається на увазі- частина фотографій в першому архіві, а друга частина фотографій в другому архіві!!!)
До речі, в першому архіві знаходиться (додатково) аудіозапис зазначеного турніру...
==========
В той-же час, контрольні примірники (DVD-диски) з повною версією фотографій надіслані поштою:
КЛЮСУ Миколі Миколайовичу ( смт. Липова Долина)
КЛЮСУ Анатолію Миколайовичу (с. Ворожба, Лебединського району)
КРУПСЬКОМУ Віктору Адольфовичу ( м. Суми)
ГАЙДУК Ганні Іванівні ( с. Саї)
ВАЛЮХ Віктору Васильовичу ( х. Карпці, Саївської сільради).
... я думаю, що при бажанні //при спілкуванні// зазначені матеріали у них можна буде скопіювати...
===============
:!: Статистика скачування архівних файлів з Інтернету:
станом на 24.06.2013
частина перша- 11 разів;
частина друга - 6 разів
(тільки я не розумію, чому так??? ці ж обидві частини є ... в кінці-кінців ЄДИНИМ цілим /сюжетно/???
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Re: Турнір з мініфутболу "Кубок Карпців"

Сообщение KlusNN » 16 май 2013, 05:30

Поспішаю на роботу, та все ж не можу, щоб сказати слова вдячності перш за все ВалВіку. Так, усі внесли певний внесок в те, щоб турнір відбувся, але історія залишається в фото, в різному матеріалі, в згадках.
Поки-що перше прохання до тих, хто був причетний до турніру - залишти свої підписи під фотографіями. Можливо вони будуть і нести комічні вирази - це ще цікавіше......
KlusNN
Гость
 

Re: Турнір з мініфутболу "Кубок Карпців"

Сообщение BYI » 16 май 2013, 07:13

Майже як Чемпіонат України. Вища Ліга. Помаранчево-чорні і тут зайняли 1-ше місце :) . Але в нашому випадку можна щиро порадуватися за переможців! Турнір вдався. Всім вітання!
BYI
Гость
 

Початок Коментарів Турніру з міні-футболу

Сообщение valvic » 16 май 2013, 15:59

Вже здійснена нумерація фотографій, так що можна здійснювати конкретні коментарі стосовно позицій. Здійсню свій (елементарно-фрагментальний) коментарчик:
На фото 3. Початок шикування команд- учасників спортивних змагань;
На фото 4. Керівний (адміністративний) склад Організації Турніру зачитує Положення про організацію змагань.
на фото - БОБКО Іван Григорович та КЛЮС Микола Миколайович.
На фото 5. Капітани футбольних команд піднімають Головний символ нашого хутору - ПРАПОР КАРПЦІВ !!!.
На фото 10. Іван АВРАМЕНКО здійснює спробу забити гол, супротивники в глухому захисті, і м"яч начебто і летить в оці самі ворота. ...На жаль, гола так і не получилося...
На фото 11. "Якщо не завоювати, то хоча б ...потриматися!!..." Іван АВРАМЕНКО з головним призом змагань- "КУБКОМ КАРПЦІВ".
На фото 12. Капітан команди переможців змагань "Команда прізвища КЛЮС" - Віктор КРУПСЬКИЙ з Головним призом змагань - Кубком КАРПЦІВ....
На фото 13. Повний склад всіх трьох команд-учасників змагань "Команда прізвища КЛЮС", "Команда прізвища КАРПЕЦЬ", "Команда прізвища ВАЛЮХ";

...Я думаю, шановні форумчани більш ретельно та якісно прокоментують хід спортивних поєдинків??? ...
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Турнір з мініфутболу "Кубок Карпців" (2)

Сообщение KlusNN » 16 май 2013, 16:53

Не претендую на одержання символічного призу за найкращі підписи-коментарі фотографій Першого турніру з міні-футболу "КУБОК КАРПЦІВ", але хотілося б бути в цій справі не гіршим за інших... ТОЖ....
=================
ФОТО 2 - "Головний документ змагань....."
ФОТО 3 - " Усі готові вирушити на футбольний "бій"
ФОТО 4 - :lol: " А босси так собі - нічогенько. Мають вигляд солідності. Правда ж ? " :lol:
ФОТО 5 - ".....Це означає, що турнір розпочато....."
ФОТО 6 - "Автогараж" учасників Кубка "
ФОТО 7 - Віктор Крупський Миколі Клюсу : " Ну що ж, згадаємо дитинство....? "
ФОТО 8 - Мяч у головного бомбардира турніру .
ФОТО 9 - Підростаюча юнь "Команди прізвища Валюх ".
ФОТО 10 - Іван Авраменко : " .... І спробуй тут забити гол....."
ФОТО 11 - Не наша виграла турнір команда, та тримати футбольний трофей приємно.....
ФОТО 12 - "МИ виграли в чесній боротьбі СИЛЬНИХ команд !!!"
ФОТО 13 - Радість від заходу - і мета організаторів турніру Д О С Я Г Н У Т А !!!!!!!
===========
KlusNN
Гость
 

Re: Турнір з мініфутболу "Кубок Карпців" (2)

Сообщение valvic » 16 май 2013, 17:51

KlusNN писал(а):ФОТО 4 - :lol: " А босси так собі - нічогенько. Мають вигляд солідності. Правда ж ? " :lol:
===========

...Особенно тот, который с фотоаппаратом...
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Re: Турнір з міні-футболу "Кубок Карпців"

Сообщение vicval223 » 16 май 2013, 20:42

Одне слово - МОЛОДЦI!!! Що вдало, то вдало!!!
Аватар пользователя
vicval223
Пользователь
 
Сообщений: 81
Зарегистрирован: 19 янв 2013, 23:11
Откуда: г. Обнинск, Калужская обл
Благодарил (а): 7 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Турнир: фото для печати

Сообщение valvic » 17 май 2013, 17:15

ТУРНИР: Фото для печати
...Сделал я одну фотографию (отдельную) с Турнира по мини-футболу, которая предназначена для ПЕЧАТИ на бумажных носителях, (пригодную для качественной печати)...
С помощью Фотошопа я изготовил електронную версию этакой ...парадной фотографии касательно Турнира.
Причем такой фотографии, которую несложно скачать с интернета, а потом и сдать на распечатку (или самому распечатать)...
ИзображениеЕсли посмотреть на эту фотографию, видно, что убраны тени с переднего плана, сделаны некоторые надписи и художественная окаймовка. Главное-же, эта фотография выставляется для СКАЧИВАНИЯ в высоком качестве.

:!: Файл указанной фотографии ( в оригинальном качестве) можно скачать с файлообменника:
Имя файла: - 11_Kubok.jpg (2.1 Мб)
Ссылка для скачивания: http://yadi.sk/d/0SJZVRNK4vCWw
==========
:!: Прошу воспринять следующую информацию: Все фотографии, которые выставляются для просмотра на Форуме искусственно "переупакованы" с явной потерей качества. Все фотографии, которые вы просто ПРОСМАТРИВАЕТЕ, они уменьшены в размерах ( для увеличения быстродействия Форумных процессов). А для того, чтобы получить ОРИГИНАЛЬНЫЕ по качеству файлы- их необходимо СКАЧИВАТЬ по ссылкам, на которые я указываю.
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Видеослайды: Турнир-2013

Сообщение valvic » 19 май 2013, 07:03

Видеослайды: Турнир-2013
(турнир с мини-футбола "Кубок Карпцов")
...Фактически весь Пакет фотографий с Турнира-2013 (порядка 80%) я "перекачал" в видеоформат. Подключил элементарное звуковое сопровождение... Качество изображения, конечно, далеко уступает оригиналу (оригинальным фотографиям).
Вы сможете посмотреть эти видеослайды непосредственно в этом окне:


...или скачать файл указанного "фотовидеопродукта" с файлообменника по ссылке:
http://yadi.sk/d/NyPJEmeb4xl53
(файл Tournir-2013.avi 275,6 МБ, 29 мин)
============
Примечание: Указанный "слайдофильм" дисками НЕ РАЗСЫЛАЛСЯ!!!
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Re: Турнір з міні-футболу "Кубок Карпців"

Сообщение BYI » 21 май 2013, 12:04

До ФОТО 13 можна тільки додати
Найбільш енергійні - Найбільш емоційні - Найбільш заповзяті!!!
Подивіться як радіють вдало проведеному турніру М.Клюс-старший та І.Крупський. І.Авраменко також не приховує емоцій! :)





Продовження теми - на 2 сторінці
BYI
Гость
 

След.

Вернуться в О!! спорт...спорт...спорт!!!

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron