Відродження Карпців!!!

дискусії щодо відродження сіл...

Відродження Карпців!!!

Сообщение Карпець CІ82 » 06 фев 2013, 13:47

Мені цікаво, хто як баче відродження Карпців, та і взагалі наших сел!? в кого які думки!? за рахунок чого можна змінити дану ситуацію!!!
Карпець CІ82
Гость
 

Re: Відродження Карпців!!!

Сообщение Карпець CІ82 » 06 фев 2013, 14:03

На мою думку один з самих з одної сторони простих варіантів це будівництво сучасних доріг, колиб житель Карпців міг би за 15-20 хв. добратись до райцентру на роботу! ну є і складніші варіанти!!!
Карпець CІ82
Гость
 

Re: Відродження Карпців!!!

Сообщение valvic » 06 фев 2013, 18:34

Напевне, щоб відповісти на зазначене питання необхідно зрозуміти та надати своєрідну відповідь на питання:
- чому молодь в свій час, фактично з 50-х років всілякими зусиллями покидала село???
чи усунуті зазначені причини???. Без детальної відповіді за цією проблемою не може фактично іти реальна розмова про відродження сіл... ( в тому числі і хуторів).
- от проблема з ДОРОГАМИ, з транспортом...
вона вирішена??? ... так як хотілось би ... боюсь, що ні...
проблемя з РОБОТОЮ - вона взагалі в "кут" загнана...
====================
...начебто, в 70- 80 роки і жити на селі ставало краще, ... а народ с села "ПЕР ЯК МІГ"!!!
Як ти цей народ в село заманиш, яким пряником??? ...особливо в таку віддаленість та глухомань, як Карпці ???
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Re: Відродження Карпців!!!

Сообщение vicval223 » 06 фев 2013, 20:33

Да Виктор Николаевич, Вы однозначно правы.Если раньше в селе жилось полохо, то сейчас, судить могу по примеру двух братьев проживающих в Саях, очень хреново. Работы нет - БИРЖА, детей ростить, одевать, учить надо.... И что греха таить, ведь убежать из села тоже на данный момент проблема - у людей нет денег, а без денег далеко уедешь?, и кому ты нужен?, если конечно родственники убежавшие раньше, не заберут и не пристроят!
Аватар пользователя
vicval223
Пользователь
 
Сообщений: 81
Зарегистрирован: 19 янв 2013, 23:11
Откуда: г. Обнинск, Калужская обл
Благодарил (а): 7 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Re: Відродження Карпців!!!

Сообщение Карпець CІ82 » 06 фев 2013, 21:58

давайте до цього віднесемся простіше, не будемо іти назад, тільки вперед!!! в першу чергу селянам потрібно себе полюбити!!!
Карпець CІ82
Гость
 

Re: Відродження Карпців!!!

Сообщение valvic » 06 фев 2013, 22:24

Ну, якщо простіше, то простіше...
.. "селянам необхідно себе полюбити" - це красиві слова, які не несуть матеріального підгрунтя. З цього приводу я таких СЛІВ наговорити зможу, що всі плакати будуть... З точки зору ПОЛЮБИТИ, то це стосується не тільки СЕЛЯН, а всіх ЛЮДЕЙ, за своєю професією, за своїм стилем життя. Людина повинна себе ПОВАЖАТИ... Словом, вищеприведена фраза- це розхожа ні до чого не зобов"язуюча "замполітовська фраза"...ВИЩОГО ГАТУНКУ ... Я такі ФРАЗИ не поважаю...
========
А тепер говорити з такої позиції "Чи готові ВИ !!!..." як би і негоже... тому я перейду до слова ОПОНЕНТ ( в зазначеній дискусії).
-- Чи готовий опонент кинути цивілізаційні місця та перебратися в село??? ( де немає шкіл, медзабезпечення, театрів, тощо), де... звертаю УВАГУ - "пахати" необхідно буде з 5ранку до 10 вечора ( і кожний день!!!), по вуха возитися в ГНОЮ, сіно заготовляти, худобу годувати, поля полоти (за жуком колорадським ганятися). І пахати не просто так... а з НАДРИВОМ!!!
...оцей природничо-сільський екстаз він бистренько пройде... а ПАХОТА зостанеться!!! ...можна (звичайно) пахати ... так собі, без напруги. Ну тоді і молочко і сметанка і сальце-мясце ... також буде без НАПРУГИ. ...словом, "любов до селянства" тут ... відносна...
++++++
...Пахати в селі- це не на ДАЧУ виїхати в п"яти сотках поковирятися... та природою помилуватися!!!...
....Ні!!!, жити в селі, там ... не до милувань природою!!! ... Там пахати требе, з надривом пахати..., далеко не по 8 год, зате ЩОДНЯ!!!
Це, так би мовити... "про сільську любов..."
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Re: Відродження Карпців!!!

Сообщение valvic » 06 фев 2013, 23:29

...Да, какая-то тональность неблагостная получается. Поэтому хочу расставить некоторые точки...
Проблема в том, что я человек достаточно прямолинейный и ЮЛИТЬ особо не могу.
Что касается Возрождения Карпцов... Может сложиться такое впечатление, что я (...редиска этакая!!!) - ПРОТИВ ЭТОГО!!!
Увы!! ... я не против этого!!! я очень даже ЗА ЭТО!!! ...Иной вопрос, ято я смотрю на все очень РЕАЛИСТИЧНО и без "париотического экстаза"... И еще одно, как я вижу СВОЕ ОТНОШЕНИЕ к Карпцам, свою РОЛЬ в процессе Существования этакого "информационно-коммуникативного Содружества". Итак, расставляю некоторые точки над И.
-----
...Что касается ЛЮБЫХ проектов направленных на Возроджение и Становление хутора Карпцы ( кстати, не только Карпцов, а населенных пунктов всего Саивского региона) - то я только ЗА!!!. Всем этим Проектам и Действиям будет оказано Максимально-возможное содействие!!! ...первая точка над И- поставлена...
-----
...Мое отношение в Карпцам. Карпцы- это мое детство ( до 17 лет). Это свестники, это люди- земляки..., это Природа (не нынешняя, а та которая Была!!!. Это дома (подворья и люди). Кстати- люди именно ТЕХ , моих, времен. Это история моего хутора.
Это далекие школьные годы, учителя и ученики. Это события детства, которые воспоминаются в радушно-ироническом аспекте (см. "Сказки от Валвика"). Это- ВОСПОМИНАНИЯ О БЫЛОМ!!! ...Вот и ВСЕ!!!
...Да, это встречи с сельчанами, пущай случайные и спорадические, это редкое общение, и снова-же воспоминания и встреча с МОЛОДОСТЬЮ... Вот и все... Это вторая точка над И.
==============================
Для того чтоб посмотреть это сообщение ВЫ должны быть зарегистрированы на форуме.

====================
...Хотя... Условный возврат в наше детство, нашу юность ЕСТЬ!!! ... Это наша память, наше общение, наша поддержка хотя бы редким словом. Порой смотришь на старую фотографию и обнаруживаешь на заднем плане... какую-то избушку, которую в детстве помнишь отчетливо. Давно ее, этой избушки, этих людей НЕТ!!! .. но они есть в нашей памяти.
... Точно так и Карпцы, они в нашей ПАМЯТИ!!!. Что будет с Карпцами (Саями, и иными населенными пунктами) - неведомо...
Может быть наступят времена Возрождения... может быть... , но не исключены и более скептические варианты...
...Но, пока наши села, ... наши люди (живые и ушедшие)... наша Природа ( какая есть и та, что была) живут в нашей памяти-
до тех пор ОНИ БУДУТ жить!!! ...это четвертая точка над И.
===========
...И последнее: Именно для решение всех задач "с точками над "И" и создан наш форум:
Саивской Сельский Совет!!!
...успехов всем в ваших добрых начинаниях
Виктор Валвик
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Re: Відродження Карпців!!!

Сообщение Карпець CІ82 » 07 фев 2013, 22:05

я мав на увазі не полюбити селянське життя, а полюбити себе це відноситься і до міського населення, уже давно в селі можна жити легше і красивіше і не потрібно повертатися з міст в села, я про тих людей, що лишились. хто вже зробив свій вибір!!! і чим ми можем допомогти нашим землякам, зробити їх життя красивіше і тим самим прикрасить наш рідний край!!!!
Карпець CІ82
Гость
 

Re: Відродження Карпців!!!

Сообщение valvic » 07 фев 2013, 23:06

Карпець CІ82 писал(а): .... уже давно в селі можна жити легше і красивіше ...

...Вибачте, але я НЕ ЗМОЖУ з вами погодитися. Якби це було ТАК, то люди б ВАЛОМ в село повалили...
:?: ...Тепер: ... ми, кожний ПЕРСОНАЛЬНО ...щось зробити для СЕЛА Краще???
:?: Питання- як я можу щось для СЕЛА КРАЩЕ зробити, знаходячись в МІСТІ ??? ...Я ж не у Верховній Раді, щоб ...хоча б Законами допомогти аграрному сектору... По роду своєї діяльності... що ... пару ГАУБИЦЬ подарувати, щоб ...ФЕРМИ довалити бистро і ефективно?? (жартую).
...НАПЕВНО НІ!!! Державна політика, як колись, так і зараз - ТРЬОПУ багато, а справ мало... Держава тільки хоче ВИКАЧАТИ з села, взамін фактично нічого не давши... Ну, це довга розмова... довга... Можливо ЦЕ ...НЕ МОЯ ТЕМА( враховуючи специфіку трудової діяльності)...
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Re: Відродження Карпців!!!

Сообщение KlusNN » 08 фев 2013, 17:38

Дозвольте приєднатися до роздумів.... Відродження - це чудово, але заглянемо, давайте, в реалії. На даний період часу усе х не розбито, а розтрощено, що створювалося поколіннями людей - наших дідів і батьків. Дуже сумно, що без військових дій і подій такий стан в сільському госполарстві і в селі частково. Хай хто що не говорить, але, погодьтеся - поки не буде серйозни підхід до проблем села на державному рівні - усе залишиться на "нульовому" варіанті. Так, як воно і є, але зі зміною з урахуванням того, що сільське населення катастрофічно зменшується. А НАШІ Карпці - це частинка України, та все ж таки - вони НАШІ Карпці ......

Продолжение тематики на стр. 2
KlusNN
Гость
 

След.

Вернуться в Відродження сіл...

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron