Відродження Карпців!!!

дискусії щодо відродження сіл...

Re: Відродження Карпців!!!

Сообщение valvic » 08 фев 2013, 19:13

Трішки відволіку в сторону.
:!: Як видно тематика "Відродження Карпців" викликає деякий ІНТЕРЕС та уже ствоюються елементи дискусії.
Особисто я (незалежно від істинності позицій Форкмчан) цьому радий...
В той-же час зазначена тема розташувалася в своєрідному місці... і невигідному місці /за адресою/:
‹ ГОСТЕВОЕ ОБЩЕНИЕ ‹ ТРЕП обо всем, ...просто так=
===
:roll: Існує така точка зору - перенести зазначену тему в розділ "Саивской сельский совет" - там зробити підрозділ "Відродження села", і в ньому уже тематично спілкуватися щодо відроджження Саїв, Карпців, Мар"янівки , тошо...
Або --- перенести зазначену тему до розділу "Карпці- форум земляків" и туди перенести зазначену тему.
Моя точка зору- оскільки проблема стосується не тільки Карпців - то я більш схильний до першого варіанту...
===
..звісна річ - технічна сторона стосовно переміщення ТЕМИ, це "турбота" уже Адміністратора... там проблем не буде...
..Як ВИ вважаєте??? ... мені б не хотілося використовувати " адмінресурс" ..без погодження
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Re: Відродження Карпців!!!

Сообщение valvic » 09 фев 2013, 18:50

Таким чином ТЕМА переїхала на достойне місце ( тепер вона не "в гостях").
Дійсно, проблематика актуальна. Стосується вона не тільки Карпців,
а всіх сіл та хуторків нашої Вітчизни. От в цьому розділі "Возрождение сел..." можна не тільки Карпцівську тематику розвивати...
...тут можна створювати дискусійнй теми і по інших населених пунктах...
====
...Ну, що продовжуємо дискусію про відродження КАРПЦІВ???
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Re: Відродження Карпців!!!

Сообщение vicval223 » 09 фев 2013, 19:04

Конечно, почему не поговорить о приятном. Ну я бы рискнул предложить плясать, так сказать от печки, и начать с центральной усадьбы- Саи. Что, кроме как называет его молодёжь, "Гэндэлыка", для неё молодёжи там есть?. Ну пусть не все могут, и хотят заниматься спортом (футбол, хоккей....). Раньше помнится был ансамбль (ВИА) - канул в лету, был Хор - канул в лету, была библиотека - канула в лету, был бильярд ....., не знаю как со спортивными секциями на данный момент (волейбол, баскетбол), показ художественных фильмов в ДК (аппаратура, знаю точно, установлена не хуже чем была в кинотеатрах области)....., да извините... сельская баня и та отсутствует, а вспоминается она с наслаждением, посещение планировалось за неделю. Да и сам ДК требует основательного ремонта, а хуторские и вовсе все разрушены, едешь как в 41-й попал.
Аватар пользователя
vicval223
Пользователь
 
Сообщений: 81
Зарегистрирован: 19 янв 2013, 23:11
Откуда: г. Обнинск, Калужская обл
Благодарил (а): 7 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Re: Відродження Карпців!!!

Сообщение valvic » 15 фев 2013, 21:21

Перед тим, як говорити про відродження хутора Карпці ... з точки зору ...гордості за село та сельчан...
пропоную переглянути деякі фото, ( автор Клюс М.М.) своєрідних "пейзажів" нашого сільського типу:
Для того чтоб посмотреть это сообщение ВЫ должны быть зарегистрированы на форуме.
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Re: Відродження Карпців!!!

Сообщение KlusNN » 16 фев 2013, 21:35

Нещодавно, а точніше - 10 лютого був на своїй Батьківщині (до цього часу не розумію, чому місце свого народження та життя достатнього часу, прийнято називати "малою" Батьківщиною). Реалізуючи Проект "Золоті розсипи хутора Карпці" зустрічався з Надією Григорівною Плут. Та так сталося, що перед цим довелося "пройтися" стежками дитинства і юності. Побував біля приміщення, що колись називалося "ясла" - тобто, по теперішньому дитячий садочок і зайшов до приміщення колишнього закладу культурного дозвілля - клубу. Закарбовані на "цифровик" і колишні ферми господарства... Згадалося зразу ж про тему відродження НАШИХ Карпців... Після того, що я побачив - вже за відродження вести диспути не дуже хочеться. Разом з відеооператором усе зафіксували на плівку. Мабуть, це увійде в четвертий матеріал "Розсипів"... Сфотографовано і передано адміністратору ФОРУМУ у якого буде можливість висвітлити все це бажаючому загалу на сторінці... Але ж - сумно і жахливо при спомині, що доживають останні роки ті люди і місця, з якихось причин для МЕНЕ, МОЇХ друзів дитинства названі кимось Батьківщиною малою. Невже і справді - МИ - ті, на яких робиться експеремент перетворення нації в народ ? Адже без Батьківщини - ЯКА це НАЦІЯ ? Звичайно ж, що лише жалюгідний народ... Чи як, панове......?
KlusNN
Гость
 

Re: Відродження Карпців!!!

Сообщение vicval223 » 16 фев 2013, 21:52

Згоден з Вами Миколо Миколайовичу. Збудовано все було капiтально нашими пердками, але ж дуже швидко i знову ж таки КАПIТАЛЬНО - зруйновано, ну вже вибачаюсь - НАМИ, а з чiеi указiвки.....? Чию програму ми виконуемо? Мабуть пора таки вже задумуватися. I тодi можливо про вiдродження сiл та наших хуторiв можна буде говорити.
Аватар пользователя
vicval223
Пользователь
 
Сообщений: 81
Зарегистрирован: 19 янв 2013, 23:11
Откуда: г. Обнинск, Калужская обл
Благодарил (а): 7 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Re: Відродження Карпців!!!

Сообщение valvic » 16 фев 2013, 23:09

...З моєї точки зору, тут ПРАВДА ... з декількох сторін...
...Чи НАМИ все це розвалено??? "НАМИ"- це кого під цим розуміти??? - якщо мене особисто, то я не згоден, так як ні ділом, а головне ПОМИСЛОМ в цьому розрушінні участі не приймав, та і приймати НЕ ЗБИРАВСЯ...
Думаю, що і шановні Микола Миколайович і Віктор Михайлович ТОЧНО ТАКОЇ думки по відношенню кожний до себе...
...так що "НАМИ" - потрібно розшифровувати в дещо іншому розумінні. ...але то, ПОЛІТИКА... зачасту ця "політика" для нас незрозуміла...
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Re: Відродження Карпців!!!

Сообщение vicval223 » 16 фев 2013, 23:20

Iменно це, Вiктор Миколайович я i пiдрозумовував. Звичайно не нами iменно, а при нас....., а ми не змогли все зберегти. Досадно.
Аватар пользователя
vicval223
Пользователь
 
Сообщений: 81
Зарегистрирован: 19 янв 2013, 23:11
Откуда: г. Обнинск, Калужская обл
Благодарил (а): 7 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Re: Відродження Карпців!!!

Сообщение KlusNN » 02 апр 2013, 16:51

ИзображениеОсь у цьому конозалі демонструвалися фільми, відбувалися концерти, ставилися місцевими аматорами п"єси.... Що ж в теперішній час: стеля прогнила, вікна вибиті, підлога відсутня, двері кудись поділися. Мабуть, дотепною була б загадка - "НІ вікон, НІ дверей, немає і людей ", а відповідь ще оригінальніша - "Колишній клуб хутора Карпці"....
То як же відродити ті дні, шановні товариші !?!?!?

Продолжение тематики на стр. 3
KlusNN
Гость
 

Відродженню - БУТИ!!!

Сообщение Avram23 » 07 апр 2013, 10:52

...Посмотрел все... Вроде-бы все и правильно... НО!!!
В своей жизни мы должны стремиться к ЛУЧШЕМУ!!! (...плохое, оно само придет...).
Безвыходных ситуаций не бывает!!!
Avram23
Гость
 

Пред.

Вернуться в Відродження сіл...

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron