Відгук про роботу Форуму

Модератор: KlusAN

Відгук про роботу Форуму

Сообщение BYI » 14 май 2013, 15:35

:!: Може й не в цій гілці, але дуже хочу висловити подяку.
Подяку адміністрації форуму і зокрема шановному Валвіку за величезну роботу по створенню форуму та його підтримці. Бо праці вже вкладено дуже багато і часу та сил докладено немало. Велике людська подяка!!! за збереження історії рідного краю.
Окрема подяка і головному історику форуму - Клюс Анатолію Миколайовичу. за відомості та історичні факти про х.Карпці. (Склав історичні довідки не тільки про свій рід, а і про багатьох інших, кого знав і знає, в тому числі і про мого дідуся- Бобко Григорія Федоровича та бабусю Онисію Остапівну).
А також головному ідеологу, по сумісництву спортивному директору (і ще мабуть інші посади), Клюс Миколі Миколайовичу.
Спасибі за те, що не забуваєте про свою батьківщину і подаєте приклад для підростаючого покоління. Подяка за величезний внесок в організацію Конгресів, а також "Першого міжнародного турніру Кубка хутора Карпців з міні-футболу".
Дуже хочеться знати про свій родовід якомога більше. Так що буду намагатися додавати відомості на форуми.
Спасибі ще раз за створення такого форуму де можна поспілкуватися уродженцям с.Саї і навколишніх сіл та їх нащадкам. :!:
BYI
Гость

Відповідь для BYI, ... і не тільки...

Сообщение valvic » 16 май 2013, 07:25

Шановний BYI !!!
Звісна річ, ми ( вся адміністративна група Форуму, до складу якої входять всі особи, яких ви перерахували) з подякою сприймаємо ваші слова стосовно функціонування нашого Форуму. Нам приємно сприйняти те, що наша робота знаходить відгук в серцях наших співвітчизників. Потихеньку ми будемо продовжувати здійснювати свою справу...
В той же час, ми з співчуттям та жалем відносимся до того, що на нашому Форумі мало спілкування. Форум це не візитка ( як Сайт)- форум, ...це платформа для спілкування. Спілкуються форумчани- Форум процвітає, не спілкуються- Форум "закисає"....
...Можливо в діях Адміністрації є якісь помилки, недоречності, недоврахування якихось обставин... Можливо...
Якщо це є, то підкажіть. Висловте свою думку (точку зору) стосовно напрямків поліпшення Форумної ситуації...
Особливо це стосується залучення на Форум нашої молоді - тієї, яка має можливість (та уміння) натискати на клавішні кнопки...
Це дуже Важливо!!! ...за молоддю- майбутнє...
Можливо необхідно відкрити якісь розділи, якісь нові НАПРЯМКИ, або теми...
Чекаємо пропозицій з цього приводу. Для цього відкрита навіть окрема тематика "Усовершенствования Форума" - посилання:
viewforum.php?f=71
Для Гостей- спілкування можна проводити і в цій темі також...
valvic
Администратор

Благодарил (а): 20 раз.

Re: Відгук про роботу Форуму

Сообщение BYI » 16 май 2013, 07:52

Декілька слів з приводу більш активної участі молоді у роботі форуму. Так, можливо, молодше покоління і не виявляє великої активності, але ж я особисто, та думаю і однолітки, не виростали на подвір’ях х.Карпці. Так, ми приїжджали на хутір. Я пам’ятаю ще ферми з коровами, а не пусті і розтрощені, ловили і рибу у ставку, рвали яблука. Але це тільки окремі дні, переважно влітку. А старше покоління там народилося і виросло, а тоді вже розлетілося по світу. Ви можете більше згадати, розказати (он які історичні факти викладає Анатолій Миколайович Клюс). і душа ваша дужче щемить при слові Карпці.
так що прошу шановну адміністрацію форуму не дуже строго відноситися до молоді. і можливо не банити дуже швидко при відсутності активності або без повідомлень. Буде живіше село - буде і більше активності. Жіноча частина населення, особливо поки не виростуть дітлахи, взагалі мало часу має для дописів. Бо тільки до компа добереться, а там вже діти плачуть)). На роботі теж не у всіх є можливість.
Молодь сама повинна дійти до цього. Мені, наприклад, цікаво знати де жили мої прадіди, хочеться знати якомога більше. А от вже моїм дітям цікавіше посидіти десь В КОНТАКТІ. вони ще до Карпців "не дійшли". А що далі буде - невідомо. Потрібно зберегти для них хоч інформацію, можливо, вона їм знадобиться.

з повагою та вдячністю, Юрій.
BYI
Гость

Сообщение Екатерина » 21 дек 2013, 11:33

Доброго дня всем. Я очень рада общению с вами. Благодоря вам я много узнаю о родном человеке, о местах где я родилась. Да и детство у меня практически прошло в Карцах. К большому моему сожалению я неумею писать на украинском да и разговаривать могу с трудом. :lol: Я как та собака, все понимаю, а сказать не могу. Я плохо помню по именам с кем проводила летние каникулы, а вот если бы встретила, точно бы узнала. Мы купались ставок возле фермы, а потом стали бегать на мочарку. Катались на лошодях, когда выгоняли коров пасти с фермы. А ещё я с первого класса бегала на ферму помогть коров доить. Плут Надежда Григорьевна, она была моим наставником. Как здорово вернуться в детство, пусть даже в памяти.
Екатерина
Пользователь

Благодарил (а): 1 раз.

Сообщение ВитяВ » 21 дек 2013, 20:58

Екатерина писал(а): К большому моему сожалению я неумею писать на украинском да и разговаривать могу с трудом.

На форуме можно общаться как на украинском, так и на русском языке. Языковых предпочтений ЗДЕСЬ НЕТ!!!. Главное, чтобы был СМЫСЛ ... и было ОБЩЕНИЕ.
= +++===
...кому надо (есть желание) - тот в языковых нюансах разберется...
кто зашел на Форум с "языковыми предпочтениями" ... то он НЕ ТУДА ЗАШЕЛ...
ВитяВ
Пользователь

Благодарил (а): 0 раз.

Сообщение Альтаир » 21 дек 2013, 23:13

Уважаемая Екатерина!!! Советую Вам посмотреть фильм на форуме -Відео "Золоті розсипи хутора Карпці" ч.3., в котором Надежда Григорьевна Плут со всем своим обаянием вспоминает те недалекие времена...
С уважением, Альтаир.
Альтаир
Пользователь

Благодарил (а): 0 раз.

Сообщение Екатерина » 25 дек 2013, 09:34

Огромное спасибо, посмотрела все. Моя дочь (9 лет) очень заинтересовалась историей моей родины. И она так же как и я хочет побавать в тех местах, где прошло мое детство. Когда планируется следующий конгресс?
Екатерина
Пользователь

Благодарил (а): 1 раз.

Сообщение valvic » 25 дек 2013, 19:29

Очередной "Конгресс-2014" ( встреча сельчан х. Карпцы) состоится 27 апреля 2014 года (вск).
...К концу января месяца 2014 г. в разделе"КАРПЦЫ - форум земляков " " ВСТРЕЧИ односельчан"
будет открыта Тема:"Конгресс-2014"
...В этой теме будут всяческие обсуждения ( и информация) касательно проведения этого мероприятия ... надеюсь...
valvic
Администратор

Благодарил (а): 20 раз.

Вернуться в ВІДГУКИ про ФОРУМ