Про Картосхему с. Саї

Про Картосхему с. Саї

Сообщение valvic » 05 авг 2013, 20:54

САЇ: історія жителів
(проект)
Пропонується створити розділ про село Саї, але не ЗАГАЛЬНИЙ, а конкретно по жителях нашого села.
Щось подібне (як би в якості ЗРАЗКУ) створено, причому достатньо успішно нашими земляками-сельчанами хутора Карпці.
Звісна річ, село Саї та хутір Карпці не порівняти в масштабі та в кількості жителів, тому ІНІЦІАТОР зазначеного проекту не плекає себе надією про те, що все буде так ретельно та "гладенько", як на Карпцівському напрямку. Але спробу здійснити можна...
Мало того, висвітлювати інформацію про ДВОРИЩА можуть як ініціатори (типу А.М.Клюса - по Карпцях), так і безпосередньо жителі села.
Ідеологія побудови розділу абсолютно така, як в розділі "Карпцы- история жителей". Дивишся, крок -а кроком, щось і получиться. Мало того, все буде іти потихеньку, не поспішаючи ФОРМУВАТИСЯ та доповнюватися.
Але необхідно мати на увазі те, що с. Саї дійсно ВЕЛИКЕ, достатньо розтягнуте, і деякі підходи "Карпцівян" просто неможливо буде реалізувати, тому перед тим, як приступити до основної роботи необхідно вирішити декілька НАДЗВИЧАЙНО важливих питань.
============
Як відомо, театр починається з вішалки... а подібного роду проекти розпочинаються з Картосхеми.
Картосхема,це схематична Карта населеного пункту ( або частини цього пункту), де нанесені будівлі, вулиці, а особливо ( в нашому випадку- ДВОРИЩА)
По перше, необхідно вирішити питання з МЕЖАМИ (кордоном) населеного пункту, в даному випадку с.Саї.
Нарис 0.1.виділені деякі "регіони" Саївської сільради.

ИзображениеЗ регіоном 1, зрозуміло, це саме село Саї, воно під ОПИС підлягає однозначно. А от що робити з регіоном 2 -??? Чи необхідно його включати в межі с. Саї, чи це буде розглядатися як окремий пункт (хуторського типу) Як ВИ вважаєте?? Хотілось би мати точку зору, щоб не помилитися... Те ж саме стосується і пункту 3.

=====================
А на рис. "Блок-схема 01" - уже виділено основний масив села Саї. Але необхідно мати на увазі, що детально проопрацювати Картосхему всього села зразу не получиться.
ИзображениеПрийдеться село розподіляти на своєрідні "райони". Це дозволить продеталізувати елементи Картосхеми, зробити їх наглядними і чіткими.
Я на свій страх та ризик виділив такі угрупування- "райони". Всього получилося 9 "мікрорайонів" три окремі позиції ( ферма табір та цвинтар).
Для мене неясно, чи вміло я це зробив??? Чи не порушив я якусь іншу закономірність побудови села??? Можливо я неправильно визначив кордони, неправильно позначив "райони". Дуже хотілось би знати неупереджені точки зору.

=================
Розподіл ВУЛИЦЬ в с.Саї (за блок-схемою 01):
зона 1 ( + 1а)- вул. Шкільна (колишня вул. Леніна**);
зона 2 - вул. 40 років перемоги;
зона 3 - вул. Шевченка;
зона 4 - вул. Радянської Конституції **; вул.Доборовоського;
зона 5 - вул. Крамаренківська;
зона 6 - вулиця Жоглівська (колишня вул. Щорса**);
зона 7 -вулиця Ювілейна.
**-Відповідно до Законодавства України деякі вулиці підлягають переіменуванню. В разі здійснення зазначених перейменувань, на Форумі будуть здійснені відповідні зміни.

Мало того, бажано кожному "мікрорайону" дати якусь специфічну ( сільську) назву. Я фактично впевнений, що такі вуличні назви існують, просто про них я незнаю.
Таким чином, ТІЛЬКИ завдяки ВАМ ВСІМ, за вашою безпосередньою участю можно ОПИСАТИ історію села Саї ... в подвір’ях, в людях...
А поки-що, очікую зауважень та пропозицій стосовно поставлених питань.
================
Примітка. В разі небажання реєструватися, відповіді та пропозиції можна надавати в розділі "Гостевое общение"- там реєструватися не потрібно. Чекаю...
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Re: Про Картосхему с. Саї

Сообщение vicval223 » 07 авг 2013, 20:17

Хорошее начинание Виктор Николаевич. Однако тяжеловато будет оборначить названия (порайонные), хотя они и существуют (Крамаренки, Жоглы.... например). А лучше наверно будет отталкиваться от названий улиц. Может у кого будут предложения лучше, подключайтесь.
Аватар пользователя
vicval223
Пользователь
 
Сообщений: 81
Зарегистрирован: 19 янв 2013, 23:11
Откуда: г. Обнинск, Калужская обл
Благодарил (а): 7 раз.
Поблагодарили: 1 раз.

Re: Про Картосхему с. Саї

Сообщение valvic » 07 авг 2013, 20:21

Я подал ИДЕЮ. Но, ( это железобетонно!!!) без инициативного и активного участия жителей села САИ, она нереализуется.
Мало того, если Я ЛИЧНО, в Карпцах еще соображаю, то с. Саи для меня достаточно НЕОПРЕДЕЛЕННО, и я лично ЭТОТ ПРОЕКТ не вытяну...
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Re: Про Картосхему с. Саї

Сообщение KlusAN » 06 сен 2015, 16:19

По виставленому матеріалові хочу внести, на мій погляд, важливе уточнення на "Блок схемі 01" представлно "ЦЕНТР" с. Саї. Відповідно під підписом "с. Саї" внизу слід доповнити слово("центр").
Всі саївчани знають,що в с. Саї є вулиці з назвою: Карпцівська, Родуманівська, Нестеренківська і т.д.Про ці вулиці с. Саї("окраїни") в даному випадку мова іти не буде.
Аватар пользователя
KlusAN
Головний Історик Карпців
 
Сообщений: 725
Зарегистрирован: 02 дек 2012, 09:17
Откуда: м. Лебедин, Сумської області
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 11 раз.

Re: Про Картосхему с. Саї

Сообщение valvic » 06 сен 2015, 22:06

Як раз жителі с.Саї чітко знають, що вул. Карпцівська, Рудоманівська, Нестеренківська ... безпосередньо до с.Саї ніякого відношення не мають. Ці вулиці прив"язані до поштового відділення (с.Саї), а не до Саїв. Т.ч. необхідно не путати Саївську сільську раду (волость) і населені пункти, що входять до складу цієї "ВОЛОСТІ".
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.

Re: Про Картосхему с. Саї

Сообщение valvic » 13 сен 2015, 09:19

О ВРЕМЕННЫХ ФОТОГРАФИЯХ
ИзображениеНесколько слов о ВРЕМЕННЫХ фотографиях.
В просессе разработки истории ДВОРЫЩ зачастую имеется только
текстовая информация (полученная по телефону, или ел.почту) и никаких фотографий.
Это касается и ТИТУЛЬНОЙ фотографии с дворища.
Да и определиться с месторасположением дворища в Саях сложновато (особенно лицу, которое детально расположения дворищ не знает /это типа меня.../)
Поэтому, дабы не нарушать общую идеологию и подходов к истории дворищ, в некоторых случаях используются ЗАСТАВКИ, из которых видна эта проблема.
На фото слева - заставка виставляется в том случае, когда просто напросто, в распоряжении разработчика ОТСУТСТВУЕТ любая, какая-либо приемлемая фотография дворища;
На фото справа - заставка выставляется в том случае, когда разработчик слабо представляет себе размещение дворища на картосхеме села. И дабы не ошибиться, выставляется вот такая общая заставка.
По получении ИНФОРМАЦИИ (фотографий, точных координат), ее уточнении, в описания дворищ будут вноситься определенные изменения и уточнения ( в том числе и фотографические).
Но, вот получение информации, ее уточнение в очень большой степени зависит от активности жителей, и всех лиц, которым небезразлична судьба села и история ее жителей.
Изображение


==============
Аватар пользователя
valvic
Администратор
 
Сообщений: 572
Зарегистрирован: 23 ноя 2012, 17:43
Откуда: г.Васильков
Благодарил (а): 20 раз.
Поблагодарили: 4 раз.


Вернуться в САЇ: - Історія жителів

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron